Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

З 26 січня триває педагогічна практика студенті в 4 курсу.

В школи №8 проходять практику студенти групи ГОЕ-17 Вінійчук Анастасія, Буян Марія, Гаркуша Руслана та Семьонов Олексій. Виробнича практика в школі відкриває для студентів можливість пізнати всі сторони педагогічної діяльності та значно розширити уявлення про організацію навчального процесу, основи навчання шкільній географії, познайомитися з різними педагогічними технологіями, методами і прийомами навчання. Перед студентами стоїть завдання створення цілісного уявлення про педагогічну діяльність; розвиток педагогічних здібностей як основи становлення педагогічної майстерності, а також поглиблення і закріплення знань з фахових дисциплін, оволодіння сучасними технологіями навчання та виховання.

На початку роботи студенти відчували хвилювання, невпевненість в собі. Підготовка до уроків, незважаючи на її ретельність, здавалась студентам недостатньою, виникалипобоювання несподіваного запитання від учнів. Але за час проходження практики студентам вдалося подолати ці труднощі і набути певних професійних компентностей.

Ось враження студентів:

Вінійчук Анастасія

Практика у школі не дає мені сумувати, адже окрім проведення уроків у якості вчителя, маю змогу бути у ролі класного керівника та друга класу. Учні надзвичайно різноманітні і саме цей фактор дає змогу задіяти учнів у різних активних заходах. Завдяки практиці я змогла зрозуміти на що я спроможна та як зацікавити учнів під час уроку.

Семьонов Олексій

Пізнавальна практика, яка дає змогу побути в ролі вчителів, взаємодіяти зі своїм класом та побути класним керівником

Гаркуша Руслана

Практика сподобалась, адже бути вчителем - це втілювати в життя знання з фахової дисципліни, взаємодіяти з дітьми, і бути з ними на одній хвилі. Враження від практики приємні та теплі, адже люди які працюють у школі сповна допомагають, йдуть назустріч, виявляють наші сильні та слабкі сторони.

Буян Марія

Для мене це абсолютно новий досвід, за допомогою якого можна відчути себе і класним керівником, і близьким для дітей другом одночасно. Хоча ще досі трохи лячно проводити уроки з географії, але вчителі та навіть самі учні допомагають повірити у свої сили та триматися більш впевнено.