Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

Графік консультацій

викладачів кафедри географії та методики її навчання

на 1 семестр 2022-2023 н. р.

 

ПІБ

День 

Час

Місце проведення

Холошин І. В.

Середа

16.10 - 17.50

Zoom

Бондаренко О. В.

П'ятниця 

16.10 - 17.50

Zoom

Варфоломєєва І. М.

Вівторок

16.10 - 17.50

Zoom

Ганчук О. В.

Вівторок

16.10 - 17.50

Zoom/Кафедра

Карпенко Т. А. 

Понеділок

16:10 - 17:50

Zoom

Лакомова О. Й.

Середа

16.10 - 17.50

Zoom

Мантуленко С. В.

Понеділок

16:10 - 17:50

Zoom

Пантелєєва Н. Б.

Понеділок

16:10 - 17:50

Zoom

Шерстюк Н. П.

Середа

16:10 - 17:50

Zoom

Ярков С. В.

Середа

16.10 - 17.50

Zoom

20172

Графік консультацій

викладачів кафедри географії та методики її навчання

на 1 семестр 2021-2022 н.р.

ПІБ

День

Час

Місце проведення

Холошин Ігор Віталійович

Понеділок

10:00-11:00

кафедра

Бурман Людмила Володимирівна

Четвер

14:00-15:00

каб. голови профкому

Варфоломєєва Ірина Миколаївна

Понеділок (чисел.)

9:30-10:50

кафедра

Понеділок (знамен.)

12:30-13:50

Ганчук Олена Вікторівна

Середа

10:00-11:00

кафедра

Калініченко Ольга Олександрівна

Середа

16:00-17:00

кафедра

Пантелєєва Наталя Борисівна

П’ятниця

15:30-16:30

кафедра

Бондаренко Ольга Володимирівна

Середа

15:30-16:50

кафедра

Мантуленко Світлана Вікторівна

Понеділок

15:30-16:30

кафедра

Лакомова Олена Йосипівна

Понеділок (чисел.)

10:00-11:00

кафедра

П’ятниця (знамен.)

14:00-15:00

Карпенко Тетяна Анатоліївна

П’ятниця

14:00-15:00

кафедра

Ярков Сергій Валерійович

Четвер

15:30-16:30

кафедра

 

17085

Графік консультацій

викладачів кафедри географії та методики її навчання

на 1 семестр 2020- 2021 н. р.

 

Прізвище, ім´я, по батькові викладача

День

Час

Місце проведення

Холошин Ігор Віталійович

Понеділок

12.30 – 13.30

Кафедра/ 424

Бурман Людмила Володимирівна

Четвер

12.30 – 13.30

Кабінет голови профкому

Варфоломєєва Ірина Миколаївна

Понеділок

14.00 – 15.00

Кафедра

Ганчук Олена Вікторівна

Середа

13.00 – 14.00

Кафедра / 409

Калініченко Ольга Олександрівна

Четвер

12.30 – 13.30

407

Пантелєєва Наталя Борисівна

Середа

14.00 – 15.00

Кафедра/ 409

Провоженко Михайло Анатолійович

Четвер

13.00 – 14.00

408 / Кафедра

Бондаренко Ольга Володимирівна

П’ятниця

13.00 – 14.00

224

Мантуленко Світлана Вікторівна

Понеділок

12.30 – 13.30

Кафедра/ 408

Лакомова Олена Йосипівна

Четвер

14.00-15.00

404

Карпенко Тетяна Анатоліївна

Четвер

12.30- 13.30

418

Ярков Сергій Валерійович

Четвер

14.00 – 15.00

407

Завідувач. кафедри                                                                                                                                  І. В. Холошин

10247

Графік захисту курсових рнобіт ГОЕ-16

11534
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30