Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

Виробнича педагогічна практика магістрантів у закладах вищої освіти – важлива частина підготовки фахівців ступеня вищої освіти «магістр», спрямована на закріплення та реалізацію в умовах освітнього процесу у ЗВО набутих студентами предметних та психолого-педагогічних знань, умінь і навичок.

Здобувачі освітнього ступеня «магістр» спеціальності 014 Середня освіта (Географія) упродовж з 08 – 28 листопада 2021 рр. проходять виробничу педагогічну практику у ЗВО.

Під час практики магістранти мають змогу долучитися до освітнього процесу у вищій школі. Завданнями практики передбачено проведення лекційних та практичних занять, кураторські години тощо.

Враженнями від проходження практики діляться магістрантки-географи:

Каращук Єлизавета «Практика у виші стала чудовим досвідом роботи зі студентами. , Цей різновид практичної підготовки відрізняється від шкільної практики. Я переконалась наскільки широкою науковою базою повинен оперувати викладач для комплексної роботи зі здобувачами освіти, а також на собі відчула як це - побувати лектором».

Тресцова Аліна «Практика у закладі вищої освіти надала змогу спробувати себе в ролі викладача та у дистанційному форматі побути по той бік екрану. Адже проводити лекцію набагато складніше ніж її слухати, підготовка потребує більше часу та якісного добору матеріалів, пошуку цікавих фактів для студентів та створення інформативних презентацій. Крім того, ми спробували себе у ролі кураторів групи студентів, які були дуже активні та готові до співпраці й діалогу».

м1

м11