Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

Центр сприяння працевлаштуванню студентів і випускників завжди готовий допомогти здобувачам освіти в пошуку роботи та отриманні необхідної підтримки. З цією метою було створено липневий дайджест вакансій.

У Кривому Розі існують чудові можливості для працевлаштування на 2024-2025 навчальний рік. Це гарний шанс розпочати успішну педагогічну кар'єру та зробити свій внесок у розвиток української освіти. Пропонуємо декілька актуальних вакансій.

Криворізька гімназія № 48 Криворізької міської ради пропонує вакансії педагогічних працівників:

• вчитель англійської мови – 14 годин;
  • практичний психолог – 0,5 ставки;
  • соціальний педагог – 0,5 ставки.

Криворізька гімназія № 104 Криворізької міської ради (Центрально-Міський район) надає вакансії педагогічних працівників:

• вчитель англійської мови – 15 годин;
  • вчитель математики – 12 годин;
  • вчитель фізики – 7 годин;
  • вчитель початкових класів – 20 годин;
  • практичний психолог – 0,5 ставки.

Криворізький ліцей № 119 Криворізької міської ради (мкр. Сонячний 48А) пропонує вакансії педагогічних працівників:

• вчитель англійської мови – (2 ставки);
  • вчитель математики – (1 ставка).

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр художньо-естетичної творчості дітей та юнацтва "Орфей"» Центрально-Міського району надає вакансії:

• керівник вокального гуртка;
  • акомпаніатор.

Комунальний заклад освіти «Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей» Дніпропетровської обласної ради (Покровський район) надає вакансії:

• психолог;
  • соціальний педагог.

За додатковою інформацією звертайтеся до Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників до 307 кабінету головного корпусу КДПУ.

Не втратьте свій шанс розпочати кар'єру у провідних закладах освіти Кривого Рогу та зробити важливий крок до реалізації своїх професійних амбіцій.

Серпень 2024