Криворізький професійний ліцей запрошує на роботу студента магістратури або випускника КДПУ на посаду викладача української мови та літератури.

Звертатися за адресою: вул. Івана Авраменка, 27; тел.: 0964061738 (Марина Юріївна).

За додатковою інформацією звертатися до Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників: 307 кабінет головного корпусу університету.

12590

Адміністрація Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею надає вакансію викладача української мови та літератури для випускника або студента-магістра за спеціальністю: "Українська філологія".

За додатковою інформацією звертатися до Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників: 307 кабінет головного корпусу університету.

12553

Адміністрація Криворізької гімназії № 29 Центрально-міської районної у місті ради надає вакансію вчителя фізичної культури (15 годин фізичної культури та 9 годин спортивного гуртка на тиждень).

За додатковою інформацією звертатися до Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників (307 кабінет головного корпусу університету)

12530

Редакція газети "Все про бухгалтерський облік" пропонує стажування для студентів філологічних напрямків, які навчаються на 2-5 курсах.

Гарантійний лист, оплата, проживання в Києві, дорогоцінний досвід, можливість проявити себе й отримати постійну роботу - все це пропонує потенційний роботодавець.

Для додаткової інформації звертатися до Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників: 307 кабінет головного корпусу університету.

12508

Державне підприємство України "Міжнародний дитячий центр "Артек" - дитячий оздоровчий центр загальнодержавного значення, який з 2016 року знаходиться в заповідній природній зоні: м. Київ, Пуща Водиця.

В рамках проведення цілорічного оздоровлення та відпочинку МДЦ "Артек" здійснює набір вихователів та вожатих для прийняття на постійну роботу.

Вимоги до посад вихователя та вожатих МДЦ "Артек":

1. Освіта: вихователі - педагогічна (магістр, бакалавр, молодший спеціаліст, студенти старших курсів); вожаті - будь-яка освіта (середня, середня спеціальна чи вища).

2. Досвід роботи з дітьми обов`язковий.

2. Вік: 19-25 років.

3. Функціальні обов`язки: забезпечення безпеки життєдіяльності дітей, організація дитячого дозвілля, надання умов для сприяння всебічного розвитку дитини.

4. Графік та умови роботи: тривалість оздоровчої зміни - 21 день, безкоштовне проживання, харчування по собівартості.

5. Додаткові вимоги: творчість, організованість, дисциплінованість, толерантність, відсутність шкідливих звичок, любов до дітей.

6. Заробітна плата: місячний посадовий оклад вожатого  - 7273 грн.; місячний посадовий оклад вихователя - 7651 грн.

7. Обов`язковим є наявність медичної книжки та індивідуальний графік навчання (для студентів денної форми).

За додатковою інформацією звертатися до Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників: 307 кабінет головного корпусу університету.

 

12506

Криворізький відділ поліції інформує:

з 11 по 30 серпня 2020 року оголошено конкурс на службу в поліції і заняття вакантних посад молодшого та середнього складу поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

Бажаючі можуть прийняти участь у конкурсі заповнивши онлайн-анкету на веб-сайті Національної поліції України за посиланням http://nabir.np.gov.ua/

Перелік вакантних посад Криворізького ВП ГУНП в Дніпропетровській області, на які оголошено конкурс:

- поліцейський сектору реагування патрульної поліції;

- слідчі;

- дільничні офіцери поліції.

За додатковою інформацією звертатися до Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників: 307 кабінет головного корпусу університету.

12486

Адміністрація Державного професійно-технічного навчального закладу "Криворізький центр професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу" (ДПТНЗ) надає вакансію викладача математики з посадовим окладом 807 годин на рік.

За додатковою інформацією звертатися до Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників (307 кабінет головного корпусу університету).

12434

Адміністрація ордена "Знак Пошани" вищого професійного училища № 75, яке знаходиться в с. Олександрівка Покровського району Дніпропетровської області, надає вакансію вчителя математики (можливо здобувачів вищої освіти III - V курсів) з повним тижневим навантаженням.

За додатковою інформацією звертатися до Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників (кабінет 307 головного корпусу університету.

12428

Адміністрація Криворізької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 130 Довгинцівської районної у місті ради надає вакансії на 2020-2021 навчальний рік:

1) вчитель початкових класів - 1 ставка (на перший клас);

2) вчитель математики - 20 годин.

Адміністрація Криворізької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 27 Тернівської районної у місті ради надає вакансії на 2020-2021 навчальний рік:

1) вчитель початкових класів - 1 ставка;

2) асистент вчителя - 1 ставка;

3) вчитель інформатики - 1 ставка;

4) вихователь групи продовженого дня - 1 ставка.

За додатковою інформацією звертатися до Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників (307 кабінет головного корпусу університету).

12418

                 

Центр сприяння працевлаштуванню студентів і випускників інформує про

надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти

 

     На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2006 № 1361 "Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти" та наказу Міністерства освіти і науки України від 19 грудня 2019 року “Про затвердження Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти” випускникам закладів вищої освіти денної форми навчання, які навчались за державним замовленням та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти, визначених органами управління освітою, надається одноразова адресна грошова допомога в п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року.


      Для отримання допомоги треба надати пакет документів:

1) договір про працевлаштування в 3-х екземплярах;

2) завірена ксерокопія трудової книжки;

3) довідка про працевлаштування з повною назвою закладу освіти;

4) ксерокопія паспорта;

5) ксерокопія ідентифікаційного коду;

6) заява випускника.

    Документи приймаються до 10 жовтня 2020 року каб. 307 головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету.

12387
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша