Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

img7

27 вересня 2024 року в Криворізькому педагогічному відбулася урочиста церемонія вручення дипломів доктора філософії. Ректор університету, проф. Я. В. Шрамко привітав молодих науковців із цим значущим етапом академічної кар’єри.

img14

Науковий ступінь доктора філософії присуджує разова спеціалізована вчена рада закладу вищої освіти чи наукової установи після успішного завершення здобувачем відповідної освітньо-наукової програми й публічного захисту дисертації.

img17

Атестація здобувачів ступеня доктора філософії проводиться на основі публічного захисту наукових результатів у формі дисертації разовою спеціалізованою вченою радою, створеною закладом вищої освіти або науковою установою, що мають акредитовану освітню програму третього рівня вищої освіти за відповідною спеціальністю (спеціальностями для міждисциплінарних досліджень).

img24

Наші випускники у повному обсязі виконали ці вимоги Міністерства освіти і науки України, що свідчить про високий рівень освітньо-наукової підготовки. Диплом доктора філософії — це результат довготривалої кропіткої праці та безперервного навчання, що потребує вмотивованості й наполегливості.

img29

Омріяні дипломи отримали:

• Щербина Дмитро Вікторович, спеціальність 035 Філологія, освітньо-наукова програма «Українська мова та література»;
  • Фадєєва Лілія Олександрівна, спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки, освітньо-наукова програма «Освітні, педагогічні науки»;
  • Калугін Руслан Юрійович, спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки, освітньо-наукова програма «Освітні, педагогічні науки»;
  • Большаніна Ольга Валентинівна, спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки, освітньо-наукова програма «Освітні, педагогічні науки».

img32

Здобуття наукового ступеня відкриває перед докторами філософії широкі можливості в академічному просторі освіти та науки. Вони можуть впроваджувати інноваційні підходи в освітній процес, брати участь у наукових дослідженнях та вдосконалювати систему освіти в Україні.

img35

Вітаємо всіх молодих докторів філософії з цим вагомим здобутком! Ваші досягнення є гордістю Криворізького державного педагогічного університету та натхненням для наступних поколінь науковців.

Жовтень 2024