Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

Міністерство освіти і науки України оприлюднило дайджест новин вищої школи, з якими можна ознайомитися на сайті міністерства. У дайджесті — новини щодо підготовки до нового навчального року, трансформації вищої освіти та взаємодії з реєстрами ЄДЕБО.

Задля підготовки закладів освіти до проходження нового осінньо-зимового періоду та опалювального сезону, важливий гнучкий графік освітнього процесу, який буде адаптовано до економного використання енергоресурсів. Тому в межах підготовки до нового навчального року МОН надає низку рекомендацій.

МОН продовжує зустрічі зі студентами та обговорення трансформаційних змін вищої освіти: зміну ролі викладачів, освітні траєкторії, самостійність і мотивацію студентів. Зокрема, заступник міністра освіти і науки України Михайло Винницький зустрівся зі студентами на Національному форумі. Детальніше про це читайте в репортажі МОН.

Порядком проведення призову громадян на службу під час мобілізації на особливий період передбачено отримання Довідки про здобувача освіти за даними ЄДЕБО, визначеної в Додатку 9. МОН надає роз'яснення щодо отримання довідки про здобувача освіти в ЄДЕБО.

Червень 2024