Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

Доцент кафедри ТПО СЕРЬОГІНА І.Ю. взяла активну участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Світові досягнення і сучасні тенденції розвитку туризму та готельно-ресторанного господарства», що відбулася 14-15 листопада 2024 р. на базі гуманітарного факультету, кафедри туристичного, готельного та ресторанного бізнесу. 

Було залучено велике коло науковців, практиків і студентів – понад 342 учасника, серед яких 192 студента, з 17 країн світу, 20 міст України, 53 освітніх і наукових установ.

Основні напрямки роботи конференції:

1. Туризм і рекреація в Україні під час воєнного стану.

2. Менеджмент та маркетинг туризму: виклики сучасності.

3. Світові досягнення та інноваційні технології в туризмі.

4. Туристська освіта та кадрове забезпечення туристичної галузі.

5. Регіони і країни світу як компонента глобальної конкурентоспроможності туристичних дестинацій.

6. Організація дозвілля та відпочинку туристів.

7. Готельно-ресторанний бізнес України під час воєнного стану.

8. Маркетинг і менеджмент в індустрії гостинності.

9. Сучасні тенденції та стратегії розвитку готельно-ресторанного господарства.

10. Професійна освіта та кадрове забезпечення готельно-ресторанної сфери.

11. Сучасний стан, проблеми і перспективи розвитку сфери обслуговування в Україні та світі.

Серьогіна І.Ю. підготувала доповідь на тему: "Впровадження інтерактивних технологій навчання при вивченні курсу "Організація готельного господарства".

Снимок экрана 2024 12 16 110543

28571

Доцент кафедри ТПО СЕРЬОГІНА І.Ю. взяла активну участь у роботі Міжнародної  науково-практичної конференції «Дуальна освіта як одна з форм поліпшення якості підготовки фахівців», яку організував науково-методичний центр ВФПО в партнерстві з Фондом ім. Фрідриха Еберта в Україні 27 листопада 2024 року.

Мета конференції – ознайомлення з менеджментом упровадження підготовки фахівців у закладах вищої та фахової передвищої освіти України за дуальною формою; аналіз проблем і викликів упровадження підготовки фахівців за дуальною формою в закладах освіти та на підприємствах-партнерах; імплементація концепції дуальної освіти в освітній процес закладів освіти; визначення перспектив розвитку дуальної освіти в Україні..

Основні питання для обговорення:

  • Практика впровадження дуальної освіти, досягнення та проблеми, виявлені протягом чотирьох років експерименту МОН.
  • Аналіз проблем, що виникли під час впровадження підготовки фахівців за дуальною формою в закладах освіти – учасників пілотного проєкту.
  • Механізм упровадження підготовки фахівців у закладах вищої та фахової передвищої освіти України за дуальною формою.
  • Зміни до нормативно-правового забезпечення впровадження дуальної форми здобуття освіти.
  • Навчально-методичне забезпечення дуальної форми здобуття освіти. Проблеми організації практичної частини дуальних навчальних програм.
  • Координатор і наставника у системі підготовки фахівців за дуальною формою.
  • Вимоги до підприємств, залучених до підготовки фахівців за дуальною формою.
  • Досвід упровадження дуальної форми здобуття освіти в закладах вищої та фахової передвищої освіти України.
  • Міжнародний досвід підготовки фахівців за дуальною  формою.
  • Перспективи розвитку дуальної освіти в Україні.
  • Представлення успішних кейсів організації підготовки фахівців за дуальною формою.

Сертифікат Серьогіна

28483

15 листопада 2024 року викладачі кафедри разом зі студентами прийняли участь у науковому заході «Підготовка майбутнього викладача закладу вищої освіти до професійної діяльності в умовах цифровізації», організований відділом теорії та практики педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих ім. Івана Зязюна НАПН України. Захід відбувався у межах проведення Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар'єра - день студента 2024»

Цись О  Волкова Н  Возняк А

Філатов С  Драшко О

28346

7 листопада 2024 року викладачі кафедри технологічної та професійної освіти прийняли участь у міжнародній науково-практичній конференції "ПРОБЛЕМИ ТА ІННОВАЦІЇ ПРОФЕСІЙНОЇ І ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ: РЕАЛІЇ, ДОСВІД, ПЕРСПЕКТИВИ" на базі Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка у м. Чернігові.

До конференції долучились професори, доценти та викладачі з Ізраїля, Німеччини, Латвії, Умані, Тернополя, Полтави, Кременця, Дрогобича, Глухова, Сновська та Києва.

Кон1

28260

Серьогіна І.Ю. з 8.09.24 р. по 14.09.24 р. успішно пройшла курси підвищення кваліфікації обсягом 30 годин на платформі Prometheus на тему: «Критичне мислення для освітян». Критичне мислення та освітній процес, побудований на його засадах, за останні 10 років стали основою освітніх реформ у провідних країнах Європи. Всесвітній економічний форум у Давосі регулярно складає перелік актуальних навичок, необхідних для успішної кар'єри. За останні роки критичне мислення піднялося в рейтингу цих навичок з 4 місця (навички для 2015 року) до 2 місця (навички, які будуть важливими в 2020 році). Уміння критично мислити забезпечує науково-технічний і суспільний прогрес та є запорукою демократії, а освіта відіграє в його розвитку першорядну роль. Критичне мислення забезпечує самостійні та відповідальні дії, а також характеризується самовдосконаленням.

Запропонований курс дозволив нам опанувати стратегії та процедури критичного мислення, що дасть змогу підвищити нашу особистісну ефективність та успішність ухвалених рішень. Ознайомлення з теорією та методикою навчання критичного мислення посилило нашу методологічну підготовку й сприяло успішності нашої викладацької діяльності. 

Під.кв.Серьогіна

28351

Доцент кафедри ТПО Серьогіна І.Ю. успішно підвищила кваліфікацію у період 20.05.24 р. по 07.06.24 р. у Сумському державному університеті на тему: «Свобода вираження поглядів та свобода медіа у демократичному суспільстві: стандарти Європейського Союзу» (обсягом 150 год.), що складалася з таких модулів:

1. Загальні принципи політики та права ЄС у сфері свободи слова та інформації.

2. Свобода вираження поглядів та плюралізм ЗМІ проти корупції.

3. Права людини у сфері обробки інформації та захисту персональних даних.

4. Фактчекінг та забезпечення інформаційної безпеки.

серьогіна свідоцтво підв кваліфік

28350

Науковий гурток, керівник Архипов І.О.

Проблемна група, керівник Філатов С.В.

24426

26 жовтня 2023 року на базі КЗО «Криворізький ліцей «КОЛІЯ»ДОР» відбувся захід серед вчителів Дніпропетровської області та м. Кривий Ріг, в якому прийняли участь спікери доктор педагогічних наук, професор Савченко Лариса Олексіївна, декан факультету ДТО кандидат педагогічних наук, доцент Кулінка Юлія Сергіївна

колія3.jpg

«Проєктно-дослідницька студія» провела коуч стосовно сутності та особливостей проєктної діяльності учнів. Показали на прикладах, як  знаходити інформацію засобами мережі інтернет; створювати банк ідей; розробляти навчальний дизайн-проєкт; виконувати економічний аналіз проєкту; складати маркетингові дослідження проєкту; створювати навчальний проєкт засобами інформаційних технологій; використовувати методи проєктної діяльності; виконувати кожен з видів проєктів.

колія4

Питання, які були порушені у ході коучу, це: критерії оцінювання навчального проєкту; види основних джерел інформації; структура банку ідей та пропозицій; стадії дизайну об’єктів технологічної діяльності; технологія створення дизайн-проєктів; загальні та основні методи проєктної діяльності; особливості різних видів проєктів.

         колія5 колія6

23652

 Кафедра педагогіки та методики технологічної освіти Криворізького державного педагогічного університету 21 квітня 2023 року провела Всеукраїнську науково-практичну конференцію «МОДЕРНІЗАЦІЯ ЗМІСТУ ОСВІТИ У ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ПРОФЕСІЙНО-ПЕДАГОГІЧНИХ ФАХІВЦІВ»

Напрями роботи конференції:

  1. Соціальні та психолого-педагогічні проблеми трудової та професійної підготовки майбутніх професійно-педагогічних фахівців.
  2. Інноваційні педагогічні технології в системі підготовки компетентних професійно-педагогічних фахівців у галузі професійної та технологічної освіти.
  3. Загальносвітові тенденції модернізації змісту освіти дошкільної, початкової, середньої та вищої педагогічної освіти.
  4. Актуальні проблеми компетентнісного підходу у підготовці майбутніх учителів та фахівців сфери гостинності.
  5. Шляхи впровадження сучасних педагогічних технологій на всіх рівнях освітнього процесу як засобу становлення якісної системи освіти.

1

22177

2 листопада у Володимир-Волинському педагогічному фаховому коледжі ім. А.Ю.Кримського Волинської обласної ради відбулося засідання циклової комісії з технологічної освіти. Серед запрошених була й в.о.декана факультету дошкільної і технологічної освіти Кулінка Ю.С.

Під час зустрічі обговорювалися питання розвитку технологічної галузі в умовах сьогодення, а саме:

  • розробка стандартів з підготовки вчителя взагалі та вчителя трудового навчання та технологій зокрема;
  •  навчання студентів фахової передвищої та вищої освіти в умовах війни;
  • формування у здобувачів фахових компетентностей; розробка типових освітньо-професійних програм та навчальних планів;
  • узгодженість ОПП закладів фахової передвищої та вищої освіти за спеціальність 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології);
  • навчання студентів в умовах дистанційного та змішаного навчання.

В обговоренні брали участь Юринець О.О. – заступник директора з навчальної роботи Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжі ім. А.Ю.Кримського; Андрощук І.В. – завідувачка кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету; Андрощук І.П. – професор кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету; Ткачук С.І. – декан факультету інженерно-педагоігчної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Курач М.С. – проректор з наукової роботи, професор кафедри теорії і методики трудового навчання і технологій Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім.Тараса Шевченка та ін. запрошені.

2022 11 02 1 2022 11 02 7

2022 11 02 6

20626
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31