Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

16 травня 2025 року на кафедрі української мови відбувся науково-методичний семінар, на якому заслухали інформацію про міжнародну академічну мобільність викладачів кафедри.

НМС_16.05.25_1.png

Проф. Л. Білоконенко зазначила, що академічна мобільність – важливий фактор формування глобального освітнього та наукового простору, інструмент підвищення якості й ефективності освіти, розвитку міжкультурного обміну. Завдання програм академічної мобільності – інтернаціоналізація вищої освіти та культурна інтеграція науковців різних країн. В університеті діє Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність, що регламентує діяльність КДПУ у сфері організації академічної мобільності здобувачів вищої освіти і працівників за кордоном та в Україні.

НМС_16.05.25_3.png

Доповідач повідомила, що у 2021-2025 роках викладачі кафедри успішно реалізовували своє право на міжнародну академічну мобільність. Зокрема, проф. Т. Мішеніна пройшла стажування «Нобелівський курс: Нові знання, Ідеї, Досвід, Цінності, Компетентності» у Міжнародному історико-біографічному інституті (Дубай – Нью-Йорк – Рим – Єрусалим – Пекін); проф. Л. Білоконенко, доц. Г. Асмаковська, доц. Н. Березовська-Савчук та доц. Н. Шарманова в Українсько-польській фундації «Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці» (Польща) стажувалися за програмою «Академічна доброчесність»; проф. Л. Білоконенко та доц. С. Бузько отримали сертифікат про науково-педагогічне стажування «Smart-технології – невід’ємні помічники філологів у професійній діяльності» в Куявському університеті (Польща); доц. С. Бузько підвищила кваліфікацію за програмою «Професійна підготовка сучасного філолога: використання європейських практик в освітній системі України» в Полонійній академії (Польща); проф. Ж. Колоїз підвищувала кваліфікацію на кафедрі україністики Варшавського університету за програмою «Академічна комунікація: інтернаціоналізація сучасної освіти»; доц. Н. Малюга опанувала програму «Інноваційні методики та програми викладання у вищій школі. Можливості інтеграції до міжнародної академічної спільноти» в Університеті Томпсон Ріверс (Канада), доц. Н. Шарманова пройшла стажування в рамках програми NAWA (Варшавський університет, Польща) та опанувала курс «Використання мовних корпусів у викладанні філологічних дисциплін та мовних дослідженнях» в Єнському університеті імені Фрідріха Шиллера (Німеччина).

НМС_16.05.25_4.png НМС_16.05.25_8.png
НМС_16.05.25_5.png НМС_16.05.25_7.png

Проф. Л. Білоконенко наголосила, що академічна мобільність – один із пріоритетних напрямків у формуванні спільного європейського освітнього простору, соціальна відповідальність викладачів кафедри за впровадження європейських стандартів забезпечення якості вищої освіти.

30305
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30