Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Кафедра постійно працює над вдосконаленням реалізованих нею освітніх програм бакалаврського та магістерського рівнів. Днями відбулися чергові зустрічі робочих груп під керівництвом гарантів - професора кафедри, доктора філологічних наук Марина Варданян та доцента кафедри, доктора філософії Катерина Гострая. У результаті зустрічей підготовлено оновлені проєкти освітніх програм "Філологія. Переклад", удосконалені за зразками відповідних програм Інституту письмового та усного перекладу Гайдельберзького університету (Німеччина), а також перекладознавчих кафедр Львівського національного університету ім. І. Франка та Київського націоального університету ім. Т.Г. Шевченка.

Возможно, это изображение текстВозможно, это изображение 4 человека и текстВозможно, это изображение 5 человек, люди учатся и текстВозможно, это изображение карта и текст

Приєднуйтеся до чайту кафедри на facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=61557426271482