Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Днями, із дотриманням усіх безпекових умов, відбулася традиційна зустріч ректорату зі студентською радою КДПУ. Здобувачі вищої освіти всіх факультетів через представників студентського самоврядування отримали можливість поставити запитання та почути відповіді ректора й проректорів нашого університету.

У діалозі взяли участь ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко, перший проректор, доц. О. А. Остроушко, проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Ю. О. Баруліна. Основною темою зустрічі було оновлення освітніх програм, яке наразі відбувається в університеті. Перший проректор О. А. Остроушко проінформувала про етапи підготовки проєктів програм, роботу робочих груп, громадське обговорення проєктів ОП, яке триватиме з 3 квітня по 1 травня 2024 року. Закликала студентів активно долучатися до обговорення, сформувати й подати свої пропозиції.

Здобувачі вищої освіти дізналися відповіді на запитання щодо оновлення освітніх програм; умов очного навчання; навчальної практики студентів старших курсів; рейтингу кандидатів на отримання стипендії; вступу до магістратури тощо.

Представники студентства радо поспілкувалися з ректоратом, поділилися з керівництвом університету власними думками та побажаннями.

Повний звіт про цю зустріч буде оприлюднено на сторінці студентської ради КДПУ.