Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Завершальним етапом виконання курсових робіт з методики навчання фізики для студентів 4-го курсу предметної спеціальності 014.08 Середня освіта (Фізика) став захист їх робіт на відкритому спеціальному засіданні кафедри у режимі відео-конференції.

Представлення результатів цієї творчої діяльності студентів було присвячено секційному засіданню студентської наукової конференції.

Курсова робота з методики навчання фізики входить  до  циклу  дисциплін  професійної  підготовки,  вона  є обов'язковою  частиною  освітнього  процессу. Курсова робота має  навчально-дослідницький  характер, виконується  під  керівництвом  наукового керівника за темами, які на початку семестру пропонуються студентам викладачами кафедри з можливістю вибору.

Підготовлені курсові роботи здобувачі вчасно подали  на  кафедру, усі роботи були виконані самостійно з дотриманням принципів академічної доброчесності.

Захисти курсових робіт відбулися у вигляді виступів з доповідями та супроводжувалися презентаціями. Доповіді за курсовими роботами обговорювалися всіма учасниками процесу захисту – і студентами, і викладачами – у результаті були отримані нові знання.

KRP_1.png

KRP_2.png