Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

img4

Протягом 6-10 травня 2024 року представники кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну факультету мистецтв КДПУ долучилися до конкурсу «Малюй КР», що відбувся в межах мистецької премії «Весна Рудани КР.249». Викладачі Криворізького педагогічного відвідували мистецькі центри міста задля оцінювання творчих робіт учасників.

img5

img14

До складу експертної мистецької ради увійшли завідувач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, доц. А. П. Ємельова, старший викладач кафедри, головний художник університету А. В. Школяр та викладач кафедри О. О. Мусієнко. Залучення наших викладачів до складу журі засвідчує їхній високий професіоналізм і майстерність, необхідні для об'єктивного та справедливого оцінювання конкурсних робіт.

img20

Конкурс «Малюй КР» цього року мав особливу умову – дотримання певної кольорової гами, що відповідала кольоровому сегменту району. Це стало додатковим викликом у процесі оцінювання. Роботи учасників вразили журі оригінальністю та здатністю зобразити визначні місця чи об'єкти свого району, що дозволило створити унікальну панорамну картину районів Кривого Рогу, до створення ідеї якої долучився А. В. Школяр.

img23

Перед членами журі постало складне завдання: з-поміж великої кількості гарних робіт талановитих учасників конкурсу обрати 6 найкращих з кожного району міста. Майже 300 творів, на яких зображено визначні місця чи об’єкти району, та які відповідають встановленим критеріям, довелося оцінити членам журі. Цей досвід став підтвердженням високого професійного рівня представників нашої Альма-матер та їх авторитету для мистецької спільноти міста.

Червень 2024