Кафедра музикознавства, інструментальної

1.

АЛЄКСЄЄВА

Іванівна

Жанрово-стилістичні особливості феномену англомовного травелогу (з розробкою комплексу завдань для профільної школи)

Томіліна А.О.

2.

ВОЛОВИЧ

Данило

Олексійович

Історичний розвиток складного речення в англійській мові

Клименко І.М.

3.

КИСЕЛЬОВ

Владислав

Аленович

Формування ключових компетентностей учнів базової середньої школи у процесі вивчення іноземної мови

Зоренко І.С.

4.

МАРТИНЮК

Марія

Андріївна

Лінгвістичні особливості інтернет дискурсу на прикладі платформи Instagram (з розробкою комплексу завдань для профільної школи)

Дирда І.А.

5.

МАРУСИЧ

Вікторія

Юріївна

Феномен заголовків англомовного дискурсу на прикладі Daily Mail та New York Times (з розробкою комплексу завдань для профільної школи)

Дирда І.А.

6.

РИБАЛЬЧЕНКО

Марія

Сергіївна

Методика формування діалогічного мовлення учнів у процесі засвоєння лексики англійської мови

Пальчикова О.О.

7.

ЧЕРНЕЦОВА

Валерія

Едуардівна

Формування культурної компетентності учнів у процесі навчання лексики англійської мови в 6 класі

Пальчикова О.О.

8.

ПАШКОВА

Єкатерина

Сергіївна
Особливості функціонування гендерного аспекту дискурсивних елементів у англомовній лінгвокультурі  (з розробкою комплексу завдань для профільної школи) Малоіван М.В.
Липень 2024