Кафедра музикознавства, інструментальної
та хореографічної підготовки
Факультет мистецтв

Викладачем кафедри англійської філології Кобилінською А. С. було пройдено курс "Створення відео, аудіо та інфографіки для онлайн-навчання", запропонований Macquarie University.

У цьому курсі Кобилінською А. С. вивчались основні принципи створення, розробки та оргнізації відео, подкастів та інфографіки; було досліджено та проаналізовано їхні функції та переваги. Курс призначений для педагогів, лекторів, керівників та освітян, що зацікавлені у створенні захоплюючого навчального контенту.

Програма курсу:
1. Принципи та підходи до створення мультимодального тексту.
2. Проектування та створення відео, аудіо та інфографіки.
3. Переваги та можливі недоліки такого способу презентування інформації та її вплив на здобувачів освіти.

Відео, подкасти та інфографіка дозволяють зацікавлювати та залучати студентів, поліпшувати процес засвоєння нових знань завдяки аудіовізуальному способу отримання знань.
Використання відео, подкастів, інфографіки чи зображень, а також тексту безпосередньо впливає на результати навчання, адже здатні зробити процес навчання студентоорієнтованим та інклюзивним.

Infographics page 0001

Липень 2024