Кафедра музикознавства, інструментальної
та хореографічної підготовки
Факультет мистецтв

Викладач кафедри англійської філології Кобилінська А.С. пройшла курси підвищення кваліфікації та здобула сертифікат TESOL (Teaching English for Speakers of Other Languages) міжнародного зразка (5 кредитів ECTS), виданий Arizona State University.
Програма курсу охоплювала методику навчання аудіювання, говоріння, вимови, читання, письма та граматики, зокрема особливості засвоєння нових лексичних одиниць через граматико-перекладний та аудіолінгвальний методи навчання.

Сертифікаційна програма "Teaching English for Speakers of Other Languages" (TESOL) надає педагогам, зокрема Анні Сергіївні, необхідний інструментарій для викладання, як-от: стратегії інтенсивного та екстенсивного читання, поетапну структуру письма, включення граматики в структуру уроку через "noticing" та "input enhancement", паралінгвістику та ін.

Окрема увага приділялась імплементації інноваційних технологій навчання; способам мотивації та залучення студентів до освітнього процесу; профілактиці професійного вигорання педагога, а також розробці сучасних планів уроків та обзервації процесу викладання педагогів, сертифікованих TESOL.

TESOL page 0001

Липень 2024