Кафедра музикознавства, інструментальної
та хореографічної підготовки
Факультет мистецтв

Назва конференції

Місце проведення (країна, заклад/установа), дата проведення

Форма проведення (очна, заочна)

Прізвище,

ім’я, по батькові

студента (ів), курс

Назва доповіді

Вихідні дані публікації

«День філолога на факультеті іноземних мов КДПУ»

Україна, м.Кривий Ріг, Криворізький державний педагогічний університет, 21 квітня 2023р.

Садохіна-Жук С.О., студентка групи ЗАМм-22

Особливості синтаксичної організації англомовних політичних промов

День філолога на факультеті іноземних мов КДПУ: матеріали науково-практичної конференції та творчої лабораторії для студентів, учнів та вчителів, м. Кривий Ріг, Криворізький державний педагогічний університет, 21 квітня 2023 р. С.64–67.

Пашкова Є.С, студентка групи АНФ-19, 4 курс

Розвиток умінь читання учнів 6-го класу основної школи за допомогою CLIL на уроках англійської мови

Курликіна В.П.,

студентка групи ЗАМ-19