Кафедра музикознавства, інструментальної
та хореографічної підготовки
Факультет мистецтв

23 квітня 2024 року в міжнародному онлайн-лекторії UGF відбулась зустріч з експертом у сфері патентного права – партнером, зареєстрованим патентним повіреним у Foley Hoag LLP (м. Бостон, США) Александером Ахієзером.

Спікер входить до рейтингу Найкращих адвокатів Америки в галузі патентного права; з 2001 року працює в юридичній галузі, спеціалізуючись на інтелектуальній власності. Бере участь у корпоративних поглинаннях, розробці та веденні переговорів щодо портфельних ліцензійних угод, а також у підготовці висновків для консультування з питань порушення та дійсності патентних прав.

На лекції було розкрито питання патентного права в контексті підприємницької діяльності та проблеми стратегічного використання патентів для збереження частки ринку; висвітлено структуру претензій, описано різні типи порушень та можливі засоби захисту від претензій щодо порушення патентів.

Англомовна лекція супроводжувалася синхронним перекладом українською мовою; запитання спікеру в чаті ставили англійською. Протягом трьох днів після онлайн-зустрічі можна буде згенерувати та завантажити сертифікат про участь у лекції. Запис стане доступним для користувачів сайту Ukraine Global Faculty на четвертий день після трансляції.

Про нові освітні заходи на міжнародній онлайн-платформі буде повідомлено на сайті та Facebook-сторінці КДПУ; всі новини проєкту публікують на Telegram-каналі та Фейсбуці UGF.

Травень 2024