Кафедра музикознавства, інструментальної
та хореографічної підготовки
Факультет мистецтв

28 жовтня 2024 року відбулася нарада при ректорові університету, у якій взяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер та голова профкому університету. Під час наради обговорено питання внесення змін та доповнень до додатку до Положення про рейтингове оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників КДПУ.

Доповідала Остроушко О. А., перший проректор, яка повідомила, що, відповідно до чинного положення, щорічне оцінювання науково-педагогічних працівників університету та регулярне оприлюднення результатів таких оцінювань є складовою системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в університеті. Рейтингове оцінювання проводиться щорічно за підсумками різних видів діяльності викладачів протягом календарного року. Оксана Андріївна ознайомила присутніх з пропозиціями до системи критеріїв (рейтингових показників), за якими здійснюється оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників.

Підсумовуючи, ректор університету Шрамко Я. В. підкреслив, що за наявності кафедри та деканати можуть надати до 01 листопада 2024 року інші пропозиції до рейтингових показників. Узагальненні пропозиції буде розглянуто на засіданні Вченої ради університету, а на підставі затверджених пропозицій буде внесено зміни та доповнення до додатку до Положення про рейтингове оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників КДПУ.

У різному виступили:

– Баруліна Ю. О., проректор з науково-педагогічної роботи, яка анонсувала низку заходів, які заплановано на листопад 2024 року.

Жовтень 2024