Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання
Факультет іноземних мов

images9o0io0До уваги студентів 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Мова та література німецька),  додаткова спеціальність 014 Середня освіта (Мова та література англійська)!

Задля оцінювання виробничої педагогічної практики студенти 4 курсу НАФ мають подати таку документацію:

1. Індивідуальний план роботи студента з виробничої педагогічної практики.

2. Конспекти проведених уроків (до введення карантину).

3. Розгорнуті конспекти уроків з німецької мови – 3 конспекти.

4. Розгорнуті конспекти уроків з англійської мови – 2 конспекти.

5. Розгорнуті конспекти уроків із зарубіжної літератури – 2 конспекти.

6. Розгорнуті конспекти уроків з німецької мови – 2 конспекти. (Для студентів АНФ).

7. Конспект позакласного заходу з німецької мови, доповнений презентацією в Power Point.

8. Розгорнутий аналіз відвіданого уроку вчителя-наставника або студента, який був на практиці – 2 уроки.

9. Розробка фрагменту уроку з використанням сучасних дистанційних форм навчання (Google Class, You Tube, електронне тестування тощо).

10. Звіт з педагогічної практики.

Звітну документацію студенти мають подати груповим методистам до 20 квітня 2020р.

Звітна документація зі спеціальностей англійська мова, зарубіжна література (Пункти 4,5), педагогіка і психологія подається за узгодженням методистам з відповідних спеціальностей.