Найважливішим кроком до встановлення відповідності підготовки випускника бакалаврського рівня вищої освіти вимогам освітньої програми і стандартам вищої освіти є підсумкова атестація.
Відповідно до розкладу атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти в Криворізькому державному педагогічному університеті у 2024/2025 навчальному році, 18 червня 2025 р. о 09:30 год. в аудиторії 231 був проведений захист кваліфікаційної роботи бакалавра спеціальності 101 Екологія.
![]() |
![]() |
Здобувачка вищої освіти Гусак Єлизавета Сергіївна презентувала доповідь, в якій висвітлила основні результати кваліфікаційних досліджень, та взяла участь у дискусії щодо цінності та значущості власно отриманих висновків для подальшого вивчення рослинності Криворіжжя, оптимізації стану водних екосистем потужного промислового регіону держави.
![]() |
![]() |
Робота Екзаменаційної комісії здійснювалася за принципами валідності, об’єктивності, незалежності, відкритості та прозорості, відповідно до чинної процедури присвоєння професійної кваліфікації. За результатами багатоетапної роботи комісії було ухвалено рішення про достатній рівень фахової підготовки здобувачки, який свідчить про її готовність до подальшої професійної діяльності в межах обраної галузі.
Колектив викладачів кафедри бажає Єлизаветі Сергіївні нових звершень, невичерпної енергії для подальшої самореалізації та професійного зростання!