18 жовтня 2024 року відбулася онлайн-зустріч гаранта освітньої програми 014 Середня освіта (Мистецтво. Музичне мистецтво) другого (магістерського) рівня вищої освіти к.п.н., доц. кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки Вікторії Міщанчук зі здобувачами освіти денної та заочної форми здобуття освіти з використанням платформи ZOOM. На заході були присутні й заступник декана факультету мистецтв к. мистец., доц. Ольга Чеботаренко, зав. кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки д.п.н., проф. Наталія Овчаренко, в.о. зав. кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування д.п.н., доц. Людмила Ракітянська.
Під час зустрічі гарантом були розглянуті ключові складові освітньої програми, зокрема мета та характеристика ОП, її основний фокус та особливості. У рамках детального знайомства з освітньою програмою було акцентовано увагу на перспективах працевлаштування магістрів спеціальності 014 Середня освіта (Мистецтво. Музичне мистецтво) та подальшого навчання. Здобувачі освіти мали можливість ознайомитися з програмними компетентностями (інтегральна, загальні та спеціальні) та програмними результатами навчання, основними компонентами освітньої програми (обов’язкові та вибіркові), які у своїй сукупності забезпечують майбутніх фахівців необхідними знаннями і вміннями з мистецтва та музичного мистецтва із врахуванням світових культурних, мистецьких і музично-педагогічних надбань у професійній діяльності. Як зазначила д.п.н., проф. Наталія Овчаренко, широкий вибір дисциплін за вибором, включаючи можливість обрати як гуманітарні, так і професійно-орієнтовані предмети за спеціальністю, сприяє реалізації індивідуальних потреб студентів та допомагає у формуванні їхньої особистої освітньої траєкторії.
Окрему увагу приділили питанням викладання та оцінювання знань здобувачів освіти, їх практичної підготовки, участі в програмах академічної мобільності, у неформальній освіті. Завершальна частина зустрічі була присвячена питанням підсумкової атестації, яка відбувається у формі кваліфікаційного іспиту з мистецтва, музичного мистецтва та методики їх навчання і захисту кваліфікаційної роботи. Було розглянуто особливості написання та захисту кваліфікаційних робіт, які базуються на здобутих компетентностях та інноваційних підходах до організації музичної освіти.
Заступник декана факультету мистецтв, к. мистц., доц. Ольга Чеботаренко ознайомила магістрантів зі специфікою навчання на музично-хореографічному відділені, структурою сайту, зокрема нормативною базою та відповідними службами підтримки, до яких можуть звернутися студенти у разі виникнення будь-яких питань.
Загалом обговорення освітньої програми стало важливим етапом комунікації між викладачами та магістрантами, що сприяло відкритому діалогу та створило умови для майбутнього активного залучення студентів до процесу обговорення і внесення пропозицій щодо вдосконалення програми.