Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

МіщанчукГарантом освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти є Міщанчук Вікторія Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки Криворізького державного педагогічного університету.

Міщанчук Вікторія Миколаївна у 2001 році закінчила Одеську державну консерваторію ім. А. В. Нежданової й отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Оркестрові струнні інструменти, скрипка» та здобула кваліфікацію артиста оркестру, артиста камерного ансамблю,викладача.  2004-2006 рр. – працювала вчителем по класу скрипки та керівником ансамблю скрипалів у дитячій музичній школі №3 м. Кривий Ріг. Ансамбль скрипалів у 2005 та 2006 роках – Лауреат        1 Премії міського конкурсу «Юний скрипаль».

 З 2005 року працює на кафедрі музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки Криворізького державного педагогічного університету, обіймаючи посади викладача, старшого викладача, в.о. завідувача кафедри, з 2017 р. по 1 квітня 2022 року – завідувача кафедри, доцента.

 З 2009 р. по 2014 р. Міщанчук Вікторія Миколаївна навчалася в аспірантурі Криворізького державного педагогічного університету. У 2015 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Методика використання сугестивних технологій у музично-виконавській підготовці майбутніх учителів музики» за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика музичного навчання у спеціалізованій вченої раді Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Вікторія Миколаївна активно займається науковою та творчою діяльністю. Керівник наукових тем кафедри «Поліхудожнє виховання особистості в контексті сучасної інтеграції мистецької освіти» (2015-2018 рр.), «Теорія та методика розвитку мистецької освіти в умовах сучасних інтеграційних процесів» (2019-2023 рр.); приймала участь на громадських засадах у виконанні науково-дослідних робіт з держбюджетної теми  «Інтегральна система мистецької освіти як етнокультурний феномен» (2019-2021 рр.); опонент на захистах кандидатських дисертацій, рецензент навчально-методичних посібників, методичних рекомендацій, навчальних програм. Бере активну участь у міжнародних, всеукраїнських, загальноуніверситетських науково-методичних і науковопрактичних конференціях, постійно підвищує свій професійний рівень.

Міщанчук В. М. є організатором двох Всеукраїнських науковопрактичних конференцій здобувачів вищої освіти та молодих учених «Мистецька освіта: традиції, сучасність, перспективи» (2019 р., 2021 р.), членом організаційного комітету та модератором Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «Мистецька освіта: традиції, сучасність, перспективи» (2023 р.) та редактором збірок матеріалів конференцій, керівником студентської проблемної групи «Актуальні питання скрипкового мистецтва» (2016-2023 рр.), «Актуальні питання інструментальновиконавського мистецтва» (з 01.09.2023 р.). Значну увагу приділяє науково-дослідній роботі студентів, які приймають активну участь у всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях, публікуються у наукових збірках. Здійснює керівництво курсовими, магістерськими роботами здобувачів освіти.

Вікторія Миколаївна з 2017 року член Всеукраїнської музичної спілки, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, член журі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво» (17-19 квітня 2017 р. м. Кропивницький, Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка),  міжнародних та всеукраїнських музичних фестивалів-конкурсів «Промені натхнення», «Музичний дивоцвіт», «Зірка надії».

Як художній керівник та солістка інструментального ансамблю «Sound-Mezzo» є постійним учасником концертів на факультетському, університетському, районному та міському рівнях, приймає участь в онлайн марафонах профорієнтаційного спрямування, благодійних заходах. Під керівництвом викладача студенти індивідуального класу успішно представляють свої здобутки на міжнародних та всеукраїнських фестивалях-конкурсах музикантів-виконавців, де отримують Гран-Прі та посідають почесні призові місця.

Вікторія Миколаївна проводить активну роботу з естетичного виховання молоді, співпрацює з загальноосвітніми школами, Палацами культури, ЦДЮТ, музичними та мистецькими школами міста.

У науковому доробку Міщанчук Вікторії Миколаївни понад 46 наукових, навчально-методичних публікацій, 19 з яких у фахових виданнях, 1 – Scopus та 2 публікації у колективних монографіях.

Персональна сторінка науково-педагогічного працівника КДПУ.

Профіль Google Scholar.

Профіль ORCID.

25645
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31