Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет
Хімія – це про знання та вміння, що роблять наше життя краще. Французький хімік Жан-Батист Дюма зазначав: "La chimie pratique a pris naissance dans les ateliers du forgeron, du potier, du verrier, et dans la boutique du parfumeur" ("Практична хімія виникла у майстернях коваля, гончара, скляра, а також у крамниці парфумера"). В цьому на практиці також переконалися студенти групи ХІ-20 на заняттях дисципліни «Прикладні аспекти хімії» під керівництвом викладача Вікторії Столяренко.

Виконання проектів з хімії косметичних засобів, хімії миючих засобів, засобів для дезінфекції приміщень та поверхонь шкіри залишили по собі: знання про склад, функціональне призначення основних хімічних складових продуктів побутової хімії, покращили вміння та навички роботи в хімічній лабораторії, поглибили розуміння сутності колоїдних систем, їх різноманіття і способів виготовлення, а також творчий драйв. Усі методики розроблялися внаслідок мозкового штурму і палких дебатів в ході затвердження як складу засобу, так і особливостей його виготовлення. А головний результат - самі косметичні засоби, що були протестовані з дотриманням усіх вимог безпеки, і отримали схвальні відгуки у споживачів: як самих студентів групи ХІ-20, так і їх друзів та членів родин. Фото: виготовлення крему – флюїду, нічного крему, гідрофільної олії, антибактеріального лосьйону, мила твердого.

Липень 2024