Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

26 квітня 2024 року проводився міський майстер-клас для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти за участю науково-

unnamed.jpg

Мета майстер-класу: підвищити обізнаність педагогів із можливостями використання технології вебквестів в освітньому просторі
закладу дошкільної освіти для розвитку мовленнєвої особистості та як інтерактивної форми мотивації та самоосвіти.

unnamed_1.jpg

На важливості впровадження сучасного інноваційного методу вебквесту як засобу формування національно-мовленнєвої особистості наголосила у своєму виступі Олена Ковшар, доктор педагогічних наук, професор, завідуюча кафедрою дошкільної і спеціальної освіти КДПУ. Рекомендації, надані Катериною Суятиновою, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри дошкільної і спеціальної освіти КДПУ та Вікторією Мигульою, аспіранткою кафедри щодо особливостей організації розвивального мовленнєвого інтерактивного середовища в ЗДО, стануть в нагоді педагогам-практикам.

unnamed_3.jpg

Педагоги КЗДО №257 КМР Інгулецького району презентували досвідроботи та його результативність з упровадження в освітній простір ЗДО квест-технологій.

unnamed_4.jpg

Цікаво та змістовно, насичено і практично пройшов міський майстер- клас.

Травень 2024