Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет
  • 8 квітня 2021 року в онлайн-режимі відбувся плановий міський онлайн-марафон для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти м. Кривий Ріг під керівництвом Юлії Олегівни Якубовської, консультанта комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Криворізької ради з питань психологічної служби. Під керівництвом завідувача кафедри практичної психології, доктора психологічних наук, професора З.М.Мірошник активну участь в цьому заході прийняли аспіранти кафедри практичної психології.
  • 173183041 2278583035619851 848491696221470765 n
  • Тема онлайн-марафона: «Розвиток позитивного мислення як важливої умови підвищення стресостійкості і самореалізації учасників освітнього процесу».

Із вступним словом та привітанням учасників заходу виступили З.М. Мірошник і Ю.О. Якубовська. З науковою інформацією про здобутки наукових досліджень з розвитку життєвих ролей, специфіки механізмів рольових переживань та чому без емоцій неможлива роль, виступила З.М.Мірошник. В логічному ключі про почуття, роль і творчість, як базових основ регуляції стресостійкості, виступила Ю.О.Якубовська.

Аспірантка Н. Мішака (2-й рік навчання) виступила з доповіддю «Технології тренінгових вправ з розвитку рольової комунікації вчителів початкової школи». Вона провела тренінгові вправи, які отримали схвалену оцінку від учасників семінару-тренінгу.

Аспірантка Ю.Майєр (3-й рік навчання) виступила з доповіддю «Рольове коло-шлях до успіху кар’єрного зростання жінки-психолога», в якій висвітила концептуальну позицію індивідуально-рольвої форми існування і розвитку соціальних, професійних і особистісних відношень жінки-психолога.

З цікавими доповідями виступили психологи міста – Д. Роса «Позитивне мислення, або як не згоріти та не спалити», Г. Яшина «Позитивне мислення – запорука стресостійкості вихователя», Ю. Шолом «Техніка позитивного мислення» та інших.

По завершенню роботи учасники висловили подяку за організацію заходу, за сучасні наукові інформації з питань психологічного супроводу особистості та запропонували продовжувати зустрічі науковців та практиків з метою удосконалення психологічної служби в закладах освіти.

Травень 2024