Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

15 травня групою ГОЕ-19 (куратор старший викладач кафедри географії та методики її навчання Варфоломєєва І. М) було проведено годину спілкування до всеукраїнського Дня вишиванки «Чарівна краса та символізм української вишиванки».

image013

Під час краєзнавчої екскурсії «Вулицями старого міста», говорили про те, як важливо не забувати про своє коріння, пам'ятати, звідки всі ми прийшли. Національна пам'ять надзвичайно важлива, і тільки ми зможемо її зберегти та передати нащадкам. Одягнули вишиванки, пригадали традиції з ними пов’язані, розповіли сімейні історії. Яскраві, барвисті, сьогодні вишиванка це ще і символ незламності українського духу, меседж всьому світу: українці – вільний народ.

image17image24

image33image51

Приєднуйтесь, одягніть свою улюблену вишиванку, вийдіть з нами на вулиці рідного міста! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!