Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

Йшла війна степами, та й до білих хат.

А у журавлихи двоє журавлят.

П' є журавка воду — крилоньки згорта,

Журавель напитись та й не приліта.

В академічній групі ГОЕ-21 (куратор – доцент кафедри географії та методики її навчання Лакомова О.Й.) відбулась година-реквієм до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Йшла війна степами аж до білих хат…».

image014

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять героїв, Які віддали своє життя за нашу свободу та незалежність. Нехай їхня жертва завжди залишається у нашій пам'яті та надихає нас на великі справи та високі досягнення. Це свято нагадує нам про те, що мир – це найдорожчий дар, який ми маємо. Нехай перемога, яку ми відзначаємо сьогодні, буде нагадуванням для нас про те, що об'єднання, взаєморозуміння та любов до рідної землі можуть перемогти будь-які перешкоди та проблеми.

image44image18

Ключові події, разом з безліччю інших, що відбулися протягом Другої світової війни, призвели до того, що нацистська ідеологія була знищена та світ був звільнений від жахів війни. Пам'ятаємо та шануємо героїв, які віддали своє життя за цю перемогу.

image25image34

image52