Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

Студенти академічної групи ГТ-22 (староста – Бокайчук Олександра) спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) відвідали віртуальні виставки військової техніки.

виставка 21.01.24

Щоб потрапити на виставку, треба на сайті «Київ Цифровий» перейти до вкладки VR-тури та обрати вікно «Київ Незалежний» і опції «Я люблю Україну» та «Парад розбитої техніки». Окрім того, тут можна обрати інші 3D-тури, зокрема подивитися попередню експозицію російської техніки, що демонструвалася влітку на Михайлівській площі, а також відвідати Софію Київську та Музей становлення української нації.

Студенти ГТ-22 поділились своїми враженнями: «Це була доволі змістовна та захоплююча екскурсія. Ми поцікавились цим металобрухтом, дізнались про його тактичні характеристики та зовнішній вигляд. Після цього ще більше стали пишатися нашими захисниками, бо на знищення такого потрібні сила, витримка та сміливість. Бажаємо нашим військовим якнайшвидшого повернення додому і перемоги нашої держави».