Кафедра соціології та масових комунікацій
Факультет географії, туризму та історії

3 жовтня п. р. відбулося вступне випробування потенційних аспірантів зі спеціальності 054 «Соціологія». До складу комісії увійшли к. с. н., доцент, завідувач кафедри соціології та масових комунікацій Грабовець І. В., д. с. н., професор, Лобанова А. С., д. с. н., доцент Калашнікова Л. В.

аспірантура 4

Майбутні здобувачі третього освітньо-наукового рівня PhD продемонстрували високий рівень знань та представили цікаві дослідницькі пропозиції, окреслили коло подальших науково-дослідних завдань, дали обґрунтовані відповіді на основні питання білетів й додаткові питання членів комісії.

аспірантура 1        аспірантура 2

Для когось з них вступ до аспірантури це новий старт, оволодіння соціологічної професією наново, для іншого − можливість продовжити навчання за обраним фахом або ж закрити незавершений гештальт. Попри різну мотивацію та рівень підготовленості, кожен зі здобувачів гідний посісти місце у колі молодих дослідників-соціологів, об’єднаних спільною ідеєю налагодження взаємодії з громадянським суспільством, пошуком науково обґрунтованих методів вирішення нагальних соціальних проблем, подолання соціальної нерівності і несправедливості, наслідків військових дій. Не може не тішити думка про те, що з року в рік інтерес здобувачів до вивчення соціології зростає, як і попит на професіоналів у цій сфері.

аспірантура 3

Тож бажаємо успіхів у навчанні в аспірантурі, продуктивної реалізації задуманих досліджень на благо нашої держави та університету!

20271