Кафедра соціології та масових комунікацій
Факультет географії, туризму та історії

Студент 4-го курсу спеціальності 054 «Соціологія» ОП «Соціологія масової комунікації, журналістики та реклами» Владислав Гонець взяв участь у конкурсі студентських робіт (есе), проведеному Центром міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції Ужгородського національного університету за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

IMG 0167

Розкриття теми есе «Крізь тернії в НАТО: чому ми не хочемо і що заважає Україні вступити в альянс?» передбачало аналітичний огляд результатів опитувань громадської думки, проведених Центром Разумкова і Фондом демократичні ініціативи ім. І. Кучеріва протягом 2002-2021 рр. Аналіз оцінних суджень українців вкрай важливий з оглядну на необхідність розвінчання стійких ідеологічних міфів, штампів та хибних уявлень про НАТО у сучасному українському суспільстві.

Участь у подібних заходах надає можливість студентам випробувати свої сили, здобути досвід практичної наукової роботи, удосконалити сформовані професійні компетенції.