Кафедра соціології та масових комунікацій
Факультет географії, туризму та історії

24-26 вересня п.р. у м.Вісла, Польща відбулася традиційна наукова X Міжнародна міждисциплінарна конференція «Розвиток суспільства на основі цінностей: Етика-Техніка-Суспільство», організаторами якої був Відділ організації і управління Сілезької Політехніки (м.Забже).

конф Польща 001

В межах Угоди про співпрацю з Кафедрою суспільних прикладних наук Відділу організації і управління Сілезької Політехніки (м.Забже), науковці кафедри соціології та масових комунікацій десятий рік поспіль долучилися до участі у конференції у дистанційному форматі.

конф Польща 002

Доцент Олена Приходько виступила на секційному засіданні за темою «Соціальне медіаторство як форма роботи з українськими мігрантами у Європі».

Професор Алла Лобанова у співавторстві з професором кафедри галузевої соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Миколою Туленковим і доктором філософії, старшим викладачем кафедри соціології та масових комунікацій Валерієм Кариткою презентували доповідь на тему : «Соціальна ефективність Agile-менеджменту у кризових ситуаціях: критеріальна модель вимірювання».

конф Польща 003

Змістовні та цікаві дискусії, які відбулися на конференції стосувалися економічних, соціальних, психологічних, етичних, технічних проблем, які виникають в умовах суспільних викликів. До Конференції долучилися науковці не тільки з Польщі, але й з Німеччини, Великої Британії, США, Словаччини, Словенії, Чехії, чимало науковців було з України, які розкрили суспільні проблеми, що виникають в умовах російсько-української війни.

конф Польща 004 конф Польща 005

Дякуємо нашим зарубіжним партнерам за довгорічну плідну наукову співпрацю і запрошення до участі у Конференції.

Вересень 2024