Кафедра соціології та масових комунікацій
Факультет географії, туризму та історії

Попри військові небезпеки і відстань вітчизняні соціологи знаходять шляхи активізації мотивації студентів до освітнього процесу через запровадження нових форм професійної комунікації.

13  10

У межах договору про співпрацю на запрошення кафедри соціології Національного університету «Одеська юридична академія» д. соц. н., професор Лобанова А. С. провела гостьову онлайн-лекцію з дисципліни «Історія соціології» для студентів 1-го курсу ОП «Соціологія» на тему «Розвиток соціології в Німеччині: Ф. Тьоніс, Г. Зіммель, Р. Міхельс, М. Вебер».

23  61

Увагу лектора було зосереджено на висвітленні внеску класиків німецької соціології у розвиток фундаментальних засад соціологічної теорії. Питання, що обговорювалися надзвичайно важливі для професіоналізації майбутніх фахівців-соціологів, адже передбачало формування системних знань про основні передумови і етапи виникнення, функціонування та розвитку соціологічної науки.

121  15

Цікаві теоретичні матеріали, практичний досвід соціологічної діяльності лектора дозволили здобувачам освіти виокремити важливі питання у становленні німецької класичної соціології. Після завершення лекції відбулася жвава дискусія спікера та студентів щодо нагальних проблем соціології.

20188