Кафедра соціології та масових комунікацій
Факультет географії, туризму та історії

Сучасні умови вимагають якісно нового рівня освіти, зокрема використання активних методів навчання, одним із яких є гостьова лекція, яка спонукає здобувачів до активної розумової діяльності, творчого процесу, підвищує рівень засвоєння матеріалу.

лк 1       лк 2

На засадах міжвузівської співпраці між кафедрою соціології Національного університету «Одеська юридична академія» і кафедрою соціології та масових комунікацій Криворізького державного педагогічного університету організовано серію гостьових лекцій. Цього разу лекцію на тему «Дилеми вибору» було проведено деканом факультету психології, політології та соціології Національного університету «Одеська юридична академія», д. політ. н., проф. Денисом Яковлевим для більш, ніж 70 молодих соціологів і політологів Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, Криворізького державного педагогічного університету і Національного університету «Одеська юридична академія».

12.10 003      12.10 008

Лекція проходила у онлайн-форматі, передбачала спілкування спікера з аудиторією у режимі «питання-відповідь», що дозволило мотивувати студентів до активної співпраці. Професіоналізм, високий рівень педагогічної майстерності, компетентність лекторів-модераторів (Д. В. Яковлева, Ю. І. Шмаленко), викликали позитивні враження, зацікавленість присутніх.

20353
Травень 2024