Факультет географії, туризму та історії
Історія

Цікаве занурення в минуле від Олексія (Волика), Микити та Богдана  - Клуб історичної реконструкції "Воля та правда"). Студюючі історики дізналися про майстерність та цінності військової культури часів оповитого легендами князя Святослава Хороброго. Відбулася цікава розмова про історичну реконструкцію й важливість практичного долучення до минулого, адже камерний, кабінетний історик військової справи не більше ніж письменник-фантаст. На власні очі студенти-історики побачили обладунки того часу, вміння застосовувати зброю та любов до своєї справи, якою живуть хлопці.

Нагадаємо, що Олексій Волик - студент 4 курсу спеціальності "історія", учасник війни на Сході України. Із другого курсу пішов добровольцем до війська. Зараз, по демобілізації, продовжив навчання.