Агора 57. Тема "Образ "ворога народу" у радянській пропаганді доби Великого Терору" запропонована для обговорення Михайлом Сазоновим:
Відбулась чергова Агора в дистанційному форматі, цього разу з живим обговоренням. Ми використали сервіс Google Hangouts, за допомогою якого розглянули пропагандистські кампанії доби Великого терору та обговорили можливості пропаганди по формуванню суспільної свідомості.
Сергій Корнієнко:
Наука завжди знайде вихід. Завдяки старанням "добрих чарівників" радіо-зв'язку відстані більше не є нездоланною перепоною, а "світлі голови" ХХ ст. дозволили проводити сеанси зв'язку без багатокілограмових ...станцій. Проте чи могли ми собі уявити, що спілкування через мережу може бути наскільки зручним? Звичайно, Інтернет тісно ввійшов в наше життя і здивувати когось можливістю передати текст на відстані важко, а якщо відео, текст, звук та презентація показується одночасно? На перший погляд, хвалитися подібним смішно, проте для покоління, що виросло на бойовиках та гостросюжетних фільмах про таємну службу, цікаво побувати на "конференції", для якої не потрібно виходити з свого "лігва". Однак з суто практичної сторони це прорив. Технологію варто вдосконалювати, техніка ще не відкалібрована до досконалості, а сам виклад, на мою думку, можна робити динамічніше. Тим не менш... Дискусійний клуб став дискусійним, оскільки нові запитання доповідач міг підтвердити матеріалами, які не ввійшли в презентацію, але були в тому ж Інтернеті. Варто відзначити й демократичність засідання - кожен сприймав інформацію як йому було зручно, хтось просто слухав, хтось постійно коментував, але загалом враження були позитивними. Нарешті зручність організації, для якої не варто (нарешті) тягнути всі складові для проектування. Перспективи "дігиталізації" як проекти наддержав - великі та амбіційні. Шукаємо зручні платформи, залучаємо слухачів, експериментуємо з подачею та не зупиняємося. З'явилися нові горизонти, а ми готові прийняти виклик
Агора #57 далі буде.
Переглянути : Презентація виступу