Тринадцяте засіданння клубу Агора, що відбувалося на базі Молодіжного центру #Studhub занурило усіх присутніх у глибини генеалогічного пошуку. У складних перипетіях міжчасових - від XVIII до ХХІ століття, міждержавних - Україна, Австро-Угорщина, Польща, Канада, та міжконтинетального - Європа та Америка, пошуку, проводирем був магістрант першого року навчання В. Дмитрик.
З 2015 року Віктор здіснює пошук своїх пращурів. Доля розкидала їх далеко по світу, але робота зроблена величезна, опрацьовано архівні матеріали. встановлено зв'язки із закордонними кореспондентами: родичами та свояками.
Велика кількість фотоматеріалів, документів була репрезентована учасникам засідання.
Кольорове фото з середини 1930-х. Тернопільщина, на той час - Польща.
Весільне фото із минулого
Свідоцтво про народження кримськотатарською мовою
Дата народження - 1943 рік, що, до речі, украй цікаво. Треба ще раз спитати Віктора.
А ось одна з головних цікавинок: абсолютно уніикальне видання. Схожі, тематично однотипні - украй мало, але є. А ось таких - немає. бібліографічна рідкість, як за обсягом матеріалу, так і за видавничими характеристиками. Це - історія села Біла,Чортківського району на Тернопільщині. Село зображено ще на карті де Боплана! Автор книги, Т.Федоришин, за свої гроші видав книгу і подарував її кожній родині свого села.
Лист із Канади, із майже української провінції Альберта
Побільше б нам таких завзятих істориків! Дякуємо В.Дмитрику за змістовне засідання!