Кафедра української мови
Факультет Української філології

photo 2024 10 13 10 56 53

09 жовтня 2024 року в теплій і затишній залі Криворізького ліцею № 24 під час виробничої педагогічної практики студентами-практикантами гр. МХКм-23 Ольгою Нікітіною, Єгором Запорожцем, Владиславом Крестєнковим і Діаною Олексієнко при сприянні заступника директора ліцею з виховної роботи Микитюк Ірини Анатоліївни була організована і проведена зустріч з учнями 11-х класів з метою профорієнтації.

photo 2024 10 13 10 56 47

На початку зустрічі з інформацією про факультет мистецтв КДПУ, музично-хореографічне відділення, на якому здійснюється підготовка  здобувачів вищої освіти бакалаврського та магістерського рівнів за спеціальністю «Мистецтво. Музичне мистецтво» та бакалаврського рівня за спеціальністю «Хореографія» виступила викладач-методист, д.п.н., доцент Ракітянська Людмила Миколаївна. Вона акцентувала на тому, що одним із пріоритетних напрямів професійної підготовки майбутніх фахівців є творчо-виконавська діяльність у сфері інструментального та вокального виконавства, результатом чого є чисельні перемоги студентів факультету мистецтв на музично-виконавських конкурсах міжнародного та всеукраїнського рівнів, що також надає певну перспективу майбутнім фахівцям у подальшій професійній діяльності. Людмила Миколаївна запросила учнів ліцею завітати до музично-хореографічного відділення факультету мистецтв з метою ознайомлення з викладацьким складом, організацією освітнього процесу та отримання індивідуальної консультації викладачів.

658щд

Зустріч була продовжена яскравим концертним виступом студентів-практикантів. Дуже тепло і щиро приймала учнівська аудиторія виступи  Єгора Запорожця, Ольги Нікітіної, Діани Олексієнко, які виконали популярні серед молоді вокальні композиції. В особливій тиші зала сприймала звучання гітари, звуками якої заворожив усіх присутніх виконавець Владислав Крестєнков.

Дизайн без названия 6

У такій теплій атмосфері зустріч студентів-практикантів з учнями 11-х класів ліцею завершилася, але «ми не сказали «До побачення». Ми сказали «До зустрічі навесні. Ми обов’язково ще завітаємо до Криворізького ліцею № 24 із концертною програмою і запрошенням на навчання у КДПУ випускників ліцею 2025 р. і майбутніх абітурієнтів факультету мистецтв» - завершила розмову Ракітянська Л.М.

789щб

Жовтень 2024