Кафедра української мови
Факультет Української філології

21 березня 2024 р. була проведена звітна конференція з виробничої практики, яку здобувачі вищої освіти проходили з 2 лютого по 15 березня 2024 р.

Виробнича практика студентів IV курсу проводиться з метою закріплення на практиці теоретичної підготовки майбутніх фахівців і знайомства з їхньою практичною діяльністю у закладі освіти. 

Виробничу практику за наказом проходило 28 студентів групи ІП - 20 у 5 – 8 класах:

Криворізький ліцей № 24 – 2 студента; Криворізький ліцей № 49 – 5 студентів; Криворізька гімназія № 68 – 4 студента;  Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 120 – 7 студентів; Криворізький ліцей № 113 – 7 студентв, за місцем майбутнього працевлаштування – 3 студента.

Методистами з історії та керівниками груп студентів-практикантів на практиці були викладачі кафедри історії - І.А. Селіщева; В.О. Яшин, методист зі спеціалізації – Поліщук О.С.

Керували роботою студентів:

- методист з кафедри педагогіки: доц.к.п.н. Потапенко О.Б.

- методист з кафедри загальної і вікової психології: проф., д.псих.н. Токарева Н.М.

 

21.03.244

21.03 24s

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.03.2456

21.03.24343s

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Практика завершена.

Своїми враженнями діляться здобувачі освіти.

Артем Боровик:

Виробнична педагогічна практика відкрила для мене безліч можливостей. Я отримав можливість застосовувати свої теоретичні знання, вміння та навички прямо на практиці. Також цей період дозволив мені закріпити й поглибити свої психолого-педагогічні знання. Я здобув навички взаємодії з учнями, знаходження спільної мови з ними. Навчився планувати свою роботу, розробляти й проводити різноманітні за формою уроки, з використанням різних методів та прийомів. Також я навчився ефективно проводити виховні бесіди з учнями, переконувати їх. Окрім цього, я ознайомився з передовим педагогічним досвідом самого вчителя. Аналізувати й проводити самоаналіз уроків, помічати свої помилки і виправляти їх — теж стала для мене звичною справою.

Позитивним в організації і проведенні педагогічної практики було те, що завжди можна було отримати консультацію або пораду у вчителів, методистів. Консультації допомагали виявити недоліки у нашій роботі і стимулювали працювати над вдосконаленням своїх уроків.

Ніна Вінтоняк:

У процесі моєї виробничої педагогічної практики я отримала можливість застосувати свої теоретичні знання, набуті вміння та навички у практичній діяльності. Я також здобула досвід взаємодії з учнями та знаходження спільної мови з ними. Під час практики я також мала змогу ознайомитися з педагогічним досвідом вчителя-предметника та класного керівника.

У цілому, позитивним аспектом у проведенні педагогічної практики було усвідомлення всіх нюансів роботи сучасного вчителя.

Андрій Бреславець:

В ході виробничої педагогічної практики я отримав можливість практичного застосування своїх теоретичних знань, вмінь та навичок. Це дозволило мені закріпити та поглибити мої психолого-педагогічні знання. Я оволодів навичками ефективної комунікації з учнями та знаходження спільної мови з ними. Також я навчився планувати свою роботу, розробляти та проводити уроки різної форми з використанням різних методів і прийомів. Під час практики я ознайомився з передовим педагогічним досвідом вчителя та навчився аналізувати та проводити самооцінку уроків, виявляти свої помилки і виправляти їх.

Ростислав Горбунов:

Проведення практики відкрило переді мною широкі можливості для застосування отриманих теоретичних знань, навичок і вмінь у реальних умовах. Цей період в моєму професійному розвитку дозволив мені не лише закріпити, але й поглибити мої психолого-педагогічні компетенції. Особливу увагу я приділяв взаємодії з учнями, вивченню їх потреб та вмінню знаходити спільну мову. Крім того, практика надала мені можливість розвивати навички планування та реалізації уроків різного типу з використанням різноманітних
методів та прийомів. Здобутий досвід також дозволив мені ефективно проводити виховні заходи та переконувати учнів у важливості навчання. Крім того, я мав можливість ознайомитися з передовим педагогічним досвідом наставника, що надихнуло мене на аналіз власної педагогічної діяльності та вдосконалення своїх методів роботи. Активний самоаналіз та виправлення помилок стали невід'ємною частиною мого професійного зростання.

21.03.243

 

25672
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Листопад 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30