Кафедра історії
Факультет географії, туризму та історії

2 лютого 2024 року проведено настановну конференцію.

настановна 2

Методисти з фаху – Селищева Ірина Анатоліївна, Яшин Вадим Олександрович

Методист зі спеціалізації – Поліщук  Оксана Сергіївна

Методист з педагогіки – Потапенко Олег Борисович

Методист з психології – Токарева Наталя Миколаївна

2.02пед настановна12.02педпрактика настановна1

Педагогічна практика студентів IV курсу проводиться з метою закріплення на практиці теоретичної підготовки майбутніх фахівців і знайомства з їхньою практичною діяльністю у закладі освіти. Педагогічна практика ґрунтується на професійних знаннях і спирається на теоретичні базові знання з історії, суспільствознавчих дисциплін, психології, педагогіки, методики навчання історії та суспільствознавчих дисциплін.

Постреквізитом є комплексні екзамен із історії та методики її навчання та екзамен із суспільствознавчих дисциплін та методики їх навчання.

Метою виробничої педагогічної практики є оволодіння формами, методами, засобами, новітніми технологіями здійснення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти; формування у них професійно-педагогічної компетентності вчителя історії та суспільствознавчих дисциплін, позитивної мотивації педагогічної діяльності; оволодіння здобувачами вищої освіти первинними навичками професійної діяльності; виховання потреби постійного вдосконалення професійних знань, умінь, навичок та педагогічної майстерності; розвиток творчої ініціативи, реалізація особистісного творчого потенціалу кожного студента; розвиток дослідницьких умінь у професійній діяльності.

Упровадження багаторівневої підготовки здобувачів вищої освіти за ступенем вищої освіти «бакалавр» дозволяє диференціювати зміст і завдання виробничої педагогічної практики залежно від навчальних планів вищого навчального закладу та ступеня підготовки до неї студентів.

Травень 2024