Кафедра української мови
Факультет Української філології

img5

Нещодавно завершилася польова археологічна практика студентів-істориків Криворізького державного педагогічного університету, яка тривала два тижні та відбувалася в складі Скіфської Правобережної експедиції Інституту археології НАН України.

img10

Практика проходила в Холодному Яру – місці, яке має легендарне значення для українців. Ці розкопки дали змогу виявити кілька значущих артефактів, що стануть важливими матеріалами для подальших досліджень. Більш детальну інформацію про свої «трофеї» здобувачі представлять на звітній конференції.

img13

«Під час перебування в таборі археологічної експедиції студенти продовжували освітній процес. Молодь взяла участь в археологічній школі, організованій провідними скіфологами, які особисто знали та працювали з такими видатними вченими, як Олексій Тереножкін та Борис Мозолевський. Це дало змогу студентам не лише здобути практичні навички, але й долучитися до багатих традицій української археологічної науки», – розповів керівник навчально-археологічної практики, доцент кафедри історії, кандидат історичних наук А. В. Тарасов.

img16

Особливою подією стали відвідини місцевого краєзнавчого музею та дуба Залізняка, що подарувало юним археологам чимало нових знань та вражень. Це місце насичене історією та культурою; це допомогло студентам глибше відчути та зрозуміти нашу національну спадщину.

img20

Криворізький педагогічний висловлює подяку Первинній профспілковій організації нашої Альма-матер за допомогу в організації проїзду до місця розкопок.

Липень 2024