Кафедра української мови
Факультет Української філології

Криворізький педагогічний продовжує співробітництво з Футбольним клубом «Кривбас» та Академією ФК «Кривбас» у межах укладеного 27 березня 2024 року тристороннього меморандуму про співпрацю та партнерські відносини. З 8 по 26 червня 2024 року на базі футбольного клубу проходила навчальна практика з фізичної культури студентів І курсу денної форми навчання спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура).

img5

Наприкінці 2023-2024 навчального року майбутні вихователі, які здобувають освіту в Криворізькому педагогічному, взяли участь у міжнародному стажуванні для закладів фахової передвищої та вищої освіти на тему «Формування професійно-педагогічної компетентності і розвиток фахової майстерності учасників освітнього процесу у сфері дошкільної, початкової, загальної середньої та вищої освіти з інтеграцією в європейський освітній простір» у м. Ломжі (Польща).

a

Випускники кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну спеціальності 022 «Дизайн» 2023 року стали переможцями Міжнародного огляду-конкурсу кваліфікаційних робіт, наукових та дидактичних праць зі спеціальності 022 «Дизайн» за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями освіти «Весняний дизайн-фест».

З 10 по 16 червня 2024 року тривала освітня програма проєкту «Кривий Ріг: Культурна спадщина», яка реалізується ГО «Інститут Розвитку Кривого Рогу» на підтримку українських переселенців та українського культурного і креативного секторів, за безпосередньою участю МБФ IZOLYATSIA, Platform for Cultural Initiatives, Trans Europe Halles та Malý Berlín. До лекторів, які взяли участь в освітній програмі, приєдналися науково-педагогічні працівники та випускники факультету географії, туризму та історії Криворізького державного педагогічного університету. Подробиці дізнавався прес-центр.

img6

Активна участь представників художньо-графічного відділення факультету мистецтв у різноманітних заходах подарувала Криворізькому педагогічному чимало яскравих перемог. Прес-центр підготував новий дайджест творчих досягнень наших здобувачів вищої освіти та їх керівників.

З 25 травня по 14 червня 2024 року студенти ІІІ курсу бакалаврату освітньої програми «Соціологія масової комунікації журналістики і реклами» проходили виробничу практику в прес-центрі Криворізького педагогічного. Цей досвід став для здобувачів вищої освіти захопливою подорожжю у динамічний світ медіа та комунікацій та важливим кроком до набуття професійної майстерності.

Кафедра перекладу та слов'янської філології факультету іноземних мов Криворізького педагогічного вже третій рік поспіль організовує проведення онлайн-лекторію з міжнародною участю. Лекції, які було прочитано у 2023-2024 навчальному році було присвячено стратегіям і викликам художнього перекладу в глобалізаційний час.

Майбутні екологи, які навчаються в Криворізькому педагогічному, здобувають фахові знання не тільки в аудиторіях і лабораторіях. Наприкінці навчального року студенти природничого факультету пройшли ландшафтно-екологічну практику та навчально-польову практику з екології садово-паркових об'єктів.

img6

Маргарита Вікторова, доцент кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування Криворізького педагогічного, відома не тільки своєю науково-педагогічною діяльністю, але й активною участю в журі різноманітних вокальних змагань. Її професіоналізм і досвід допомагають розкрити потенціал молодих талантів нашого міста.

25-26 травня 2024 року на базі Криворізького педагогічного відбувся ІV Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс «Музичний дивоцвіт», який організовано музично-хореографічним відділенням факультету мистецтв. Третій рік поспіль Фестиваль-конкурс має благодійний напрям і проводиться на підтримку Збройних Сил України.

Липень 2024