Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
Співробітництво КДПУ з Криворізьким Покровським ліцеєм КМР, про яке ми звітували раніше, продовжилось у суботу 17 лютого 2024 року – відбулась екскурсія учнів 10-х класів медичного (біолого-хімічного) профілю до лабораторій кафедри хімії та методики її навчання. Як і минулого разу, метою екскурсії було проведення низки лабораторних робіт та розв'язання експериментальних хімічних задач під проводом доцента кафедри хімії та методики її навчання Тетяни Селіванової.

Цього разу хімічні експерименти охоплювали властивості оксигеновмісних органічних сполук: спиртів, альдегідів, карбонових кислот. Ці теми учні опановували протягом останніх двох місяців, і задля отримання більш грунтовних знань ліцеїсти приїхали до лабораторій КДПУ. Ми завжди раді допомогти юним дослідникам опанувати не лише теоретичні аспекти хімії, але і практичні, тому співробітництво буде продовжуватись.