Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

DSCN8346Студенти спеціальності «Математика» разом науковим керівником, канд. пед. наук, старшим викладачем кафедри математики та методики її навчання І.С.Дерезою побували на науково-практичних конференціях та виступили там з доповідями про результати власних наукових досліджень.

Регіональна науково-практична конференція ”Реалізація ідей розвивального навчання в школі та вузі”, присвяченій 85-річчю від дня народження Слєпкань Зінаїди Іванівни (15-16 квітня 2016 року на базі фізико-математичного факультету Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка)

Всеукраїнсьrа студентська науково-практична конференція “Технології компетентнісно-орієнтованого навчання природничо-математичних дисциплін”, (14 квітня 2016 р. у Херсонському державному університеті)

Фотозвіт про поїздку

Виступає Марія Драмарецька