Анонси і оголошення
Компанія Clarivate продовжує серію безоплатних вебінарів українською. За умови
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

silteeva

20 лютого 2020 року в читальній залі головного корпусу студенти й викладачі Криворізького педагогічного зустрілися з головою міського осередку Національної скаутської організації «Пласт» Наталею Сільтєєвою.

silteeva 1

«Пласт – це український скаутинг, середовище людей, що вміють мріяти й втілювати свої мрії в суспільно корисних проектах, це можливість реалізувати себе в команді однодумців. Діяльність у Пласті побудована на саморозвитку. Пласт дає можливості й інструменти, мотивує до самовдосконалення. Так формуються нові громадяни й лідери суспільства», – читаємо про місію Національної скаутської організації на офіційній веб-сторінці «Пласту».

silteeva 2

Темою спілкування з очільницею криворізьких пластунів став актуальний меседж сучасності – «Україна починається з тебе». Студенти психолого-педагогічного факультету, факультету української філології та бібліотекарі КДПУ дізналися про діяльність міського осередку «Пласту», цінності, принципи та завдання Національної скаутської організації. У зустрічі взяла участь доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи І. В. Онищенко – викладач історії педагогіки.

silteeva 3

Пані Наталя познайомила учасників заходу з історією «Пласту» – найстарішої молодіжної організації нашої країни, розповіла про діяльність засновників українського пластового руху й про видатних пластунів, імена яких золотими літерами закарбовано на шпальтах історії української нації. «Наша організація плекає традиції, але й сьогодні залишається цікавою та привабливою для української молоді», – підкреслила Н. Сільтєєва.

silteeva 4

Скарбник криворізького осередку «Пласту», студентка факультету української філології Катерина Хомин презентувала організаційну структуру й життя куренів пластунів, детально зупинилася на видах діяльності завзятої молоді, серед яких велику увагу приділяють педагогічній роботі й військово-патріотичному вихованню.

silteeva 5

Зустріч організували й провели бібліотекарі читальної зали головного корпусу О. В. Шмалько й Н. О. Лопатіна. На закінчення заходу О. В. Шмалько запропонувала присутнім короткий огляд журналу «Пластовий шлях», з публікаціями якого можна ознайомитися в бібліотеці Криворізького педагогічного.

silteeva 6

Щиро дякуємо нашим гостям за інформативне й цікаве спілкування!

10239