Анонси і оголошення
Компанія Clarivate продовжує серію безоплатних вебінарів українською. За умови
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

mayu pravo 1

5 грудня 2019 року в читальній залі бібліотеки відбулася зустріч студентів І курсу спеціальності «Туризм» факультету географії, туризму та історії, відвідувачів та працівників бібліотеки Криворізького педагогічного з Наталею Кожемякою – заступником начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

mayu pravo 2

Зустріч організували й провели старший викладач кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму, к. геогр. н. Д. В. Шиян і фахівці інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки - зав. відділу О. А. Дікунова, гол. бібліограф С. О. Кочерга, зав. сектора О. Б. Поліщук. Гостю представила директор бібліотеки, доц. Г. М. Віняр.

mayu pravo 3

Присутні дізналися про те, що таке безоплатна правова допомога та хто може її отримати, які юридичні послуги пропонує Центр із надання безоплатної вторинної правової допомоги та отримали детальну інформацію про можливості користування сервісами цього закладу.

mayu pravo 1

Пані Наталя розповіла про основні інструменти захисту своїх прав, зупинилася на особливостях складання документів у паперовій та електронній формах, роз’яснила тонкощі оскарження рішень.

mayu pravo 4

«Свої права необхідно знати й захищати», - наголосила на необхідності реалізації прав людини Н. Кожем’яка. Відтак поділилася історіями успіху людей, які отримали необхідну юридичну допомогу завдяки фахівцям Центру та розповіла про категорії громадян, яким гарантовано надання послуг адвоката за рахунок держави.

mayu pravo 5

Г. М. Віняр подякувала пані Наталі за подаровані книгозбірні видання з юридичної тематики.

mayu pravo 6

Інформаційний супровід події забезпечили фахівці інформаційно-бібліографічного відділу, які підготували тематичну книжкову виставку «Держава, право, соціум» (представлено 39 джерел юридичної тематики).

mayu pravo 7

Дякуємо гості за цікаву зустріч і сподіваємося на подальшу співпрацю!