Анонси і оголошення
Шановні науковці КДПУ! У зв'язку з продовженням дії карантину на території України
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники! З 2 по 31 січня 2020 року в бібліотеці КДПУ

210120 2

21 січня 2020 року фахівці інформаційно-бібліографічного відділу (зав. відділу О. А. Дікунова, головний бібліограф С. О. Кочерга, зав. сектора О. Б. Поліщук) представили тематичний перегляд літератури «22 січня – День Соборності та Свободи України».

210120 1

На перегляді було презентовано наукові видання, навчальні посібники, статті з фахових періодичних видань (усього 55 джерел).

210120 3

Для ознайомлення з  виставками до читальної зали завітали канд. істор. наук, доцент, завідувач кафедри історії України та правознавства Н. А. Печеніна та канд. філос. наук, ст. викладач кафедри всесвітньої історії, заступник декана факультету географії, туризму та історії І. О. Панафідін з ліцеїстами з Криворізького ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.