Анонси і оголошення
Директорат науки та інновацій МОН України повідомляє, що протягом жовтня-грудня 2021
Компанія Clarivate запрошує взяти участь у нових україномовних вебінарах з актуальних
ДНТБ України повідомляє, що представники видавництва Bentham Science надають
Шановні науковці й здобувачі вищої освіти! За сприяння МОН України до 31 грудня 2021
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні

210120 2

21 січня 2020 року фахівці інформаційно-бібліографічного відділу (зав. відділу О. А. Дікунова, головний бібліограф С. О. Кочерга, зав. сектора О. Б. Поліщук) представили тематичний перегляд літератури «22 січня – День Соборності та Свободи України».

210120 1

На перегляді було презентовано наукові видання, навчальні посібники, статті з фахових періодичних видань (усього 55 джерел).

210120 3

Для ознайомлення з  виставками до читальної зали завітали канд. істор. наук, доцент, завідувач кафедри історії України та правознавства Н. А. Печеніна та канд. філос. наук, ст. викладач кафедри всесвітньої історії, заступник декана факультету географії, туризму та історії І. О. Панафідін з ліцеїстами з Криворізького ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.