Кафедра ботаніки та екології
Природничий факультет

Формування екологічно свідомої людини – людини майбутнього з високим рівнем екологічної культури та поведінки – важлива складова сталого розвитку на невід’ємна умова збереження природного середовища існування, біологічного різноманіття.

Особистісна орієнтація на цілісність природи, унікальність кожного виду живих організмів, цілісність біосфери, свобода та відповідальність за своє існування у світі- це ті регулятори, що визначають зрілість, моральність, готовність громадянина до активної зваженої природоохоронної діяльності.

Екологічна культура має безліч проявів і іноді виявляється в простих діях, таких як захистити рослину чи нагодувати тварину.

Саме такі переконання має  магістр Ярослав Крутилко, який в процесі виконання кваліфікаційного завдання під керівництвом к.пед.н., доц. Н.В.Гнілуші розробив виховний захід «Природа – наш дім» та змайстрував годівничку для птахів.

Студенти –екологи (ЕКО-18), магістри (ЗБм-15) та викладачі кафедри ботаніки та екології природничого факультету (Н.В.Гнілуша, В.В.Перерва, Я.В.Маленко) із задоволенням розмістили годівницю для птахів на будівлі теплиці КДПУ.

1  3

2  4

5  8

6  7

Нехай навколо рідного університету цвітуть квіти, співають пташки, буяє життя!

Усі бажаючі студенти, викладачі, працівники закладу можуть допомогти зберегти та нагодувати птахів.

Не будемо байдужими.

Природа – наш дім!

9867
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша