Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти

8 грудня 2022 року відповідно до графіку освітнього процесу відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів кафедри педагогіки Криворізького державного педагогічного університету зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки (групи ЗПВШм-21, ПВШм-21).

Для проведення атестації магістрантів було створено екзаменаційну комісію яку очолила С. Кучер (д-р пед. наук, професор кафедри педагогіки). До складу комісії увійшли провідні викладачі кафедри педагогіки, які керували науковими дослідженнями магістрантів: Т. Дороніна (д-р пед. наук, професор, завідувач кафедри педагогіки), А. Король (канд. пед. наук, доцент, доцент кафедри педагогіки), І. Макаренко (канд. пед. наук, доцент, доцент кафедри педагогіки), О. Потапенко (канд. пед. наук, доцент, доцент кафедри педагогіки), С. Щербина (канд. пед. наук, доцент, доцент кафедри педагогіки).

Захист відбувався в змішаному режимі: 8 робіт були захищені в офлайн форматі та 4 роботи - у форматі онлайн задля забезпечення здобувачам безпечних умов завершення своєї освітньої траєкторії. У своїх доповідях, що супроводжувалися презентаціями, магістранти та магістрантки обгрутовували актуальність проблеми, її теоретичну та практичну значущість, ознайомили присутніх із результатами емпіричних досліджень та поділилися власним досвідом проведення освітньої діяльності за обраною темою. Відповіді на питання членів комісії були вичерпними та переконливими. За результатами захисту кваліфікаційних робіт комісією було відзначено магістранток групи ЗПВШм-21 – Леонову А. та Стеценко Ю.

Кафедра педагогіки вітає своїх випускників та випускниць, зичить їм подальших звершень у освітній царині та сподівається на зустрічі на інших освітніх локаціях.

изображение viber 2022 12 08 17 28 19 903

Фотозвіт тут.