Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

11 листопада 2020 р. відбулося робоче засідання кафедри педагогіки з питання удосконалення ОПП підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня галузь знань 01 Освіта, педагогіка, спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки. У процесі обговорення було ухвалено рішення про необхідність покрокового оновлення програми з урахуванням накопиченого досвіду та  запитами стейкхолдерів.

Безымянный

13213

04 вересня 2020 р. у дистанційному режимі відбулася настановча конференція з педагогічної (асистентської) практики магістрів зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, в якій взяли участь магістри ПВШ та викладачі кафедри педагогіки.

04.09.20 асистентська практика магістрів

На конференції виступили доктор педагогічних наук, професор Т.О. Дороніна, кандидат педагогічних наук, доцент С.М. Щербина, котрі ознайомили магістрів з метою, завданнями практики, її змістом; розкрили особливості планування роботи на період педагогічної (асистентської) практики, складання індивідуального плану та планування навчальної, наукової, методичної, організаційної та виховної роботи; звернули увагу магістрів на необхідності ознайомлення їх з особливостями організації навчального процесу у ЗВО та роботою випускової кафедри, з нормативними документами вищої школи (зокрема, Положенням про організацію навчального процесу у КДПУ, освітньо-кваліфікаційними характеристиками фахівців різних ОКР за спеціальностями, освітньо-професійними програмами підготовки фахівців різних ОКР за спеціальностями, навчальними планами, навчальними програми, методичними рекомендаціями до проведення педагогічної практики, вимогами до ведення академічних журналів, вимогами щодо написання студентами курсових робіт, кваліфікаційних робіт тощо).

04.09.20 конференція магістри 2

Учасники семінару мали гарну можливість колективної взаємодії та плідної співпраці.

12541

 

флаєр ПВШ 20 карантин page 0001

флаєр ПВШ 20 карантин page 0002

11521

Теми магістерських робіт 2019 2020 н.р

8999

Новини 2019-2020 н.р.

Кафедра педагогіки КДПУ  пропонує розширення профілів підготовки магістерської (акредитованої  2019 р.) освітньої програми.

Відповідно до пункту 15 статті 62 Закону України «Про вищу освіту», у межах освітньої програми «Освітні, педагогічні науки» магістранти мають право на вибір навчальних дисциплін (в обсязі не менше 22 кредитів ЄКТС), що відповідають можливостям профільної підготовки:

  • Педагогіка вищої школи
  • Гендерна педагогіка
  • Організація роботи закладу освіти
  • Професійна педагогіка

Магістратура випуск 2018

 Запрошуємо на навчання.

7944

Магістратура 1 19Флаер 2

7465

Задля методичного забезпечення магістрантів кафедри педагогіки (спеціальність: 011 Освітні, педагогічні науки) викладачами кафедри педагогіки у травні 2018 започатковано серію «Магістратура».

На початку 2019 р. вийшли з друку  «Методичні рекомендації щодо написання магістерських робіт» (спеціальність: 011 Освітні, педагогічні науки) (уклад. : Т.О. Дороніна, О.С. Білоус, І.А. Волощук, В.В. Іванова, С.М. Щербина]. Кривий Ріг : ФО-П Маринченко С.В. 2019. 52 с.). Це вже шосте видання магістерської серії.

IMG 20190325 093931

З друкованим примірником рекомендацій можна ознайомитися на кафедрі педагогіки, електронний найближчим часом буде передано до репозитарію університету.  

Нагадаємо, що продовж 2018 р. зусиллями викладачів кафедри було видано:

У планах кафедри формування та публікація навчально-методичних комплексів з усіх дисциплін, викладання яких забезпечується викладачами кафедри педагогіки.

7268

15 березня 2019 року відбулася настановча конференція з виробничої (асистентської) педагогічної практики магістрів першого року навчання  спеціальності: 011 Освітні, педагогічні науки.

Перед присутніми виступила доктор пед. наук, професор Т.О. Дороніна, котра ознайомила з наказом щодо проходження виробничої (асистентської) педагогічної практики магістрами першого року навчання спеціальності: 011 Освітні, педагогічні науки, а також метою, завданнями, змістом і особливостями проходження виробничої (асистентської) педагогічної практики.

Перед магістрами також виступили викладачі кафедри педагогіки (канд. пед. наук, доцент О.С. Білоус, канд. пед. наук, доцент І.А. Волощук, канд. пед. наук, доцент В.В. Іванова, канд. пед. наук, доцент О.Б. Потапенко, канд. пед. наук, доцент С.М. Щербина). У своїх виступах викладачі ознайомили присутніх із переліком знань, практичних умінь і навичок, які необхідно набути магістрам під час проходження виробничої (асистентської) педагогічної практики, наголосили на особливостях оцінювання різних видів їх діяльності під час проходження педагогічної практики; схарактеризували зміст, форми, методи виховної роботи зі студентами закріпленої студентської групи; окреслили основні вимоги до оформлення звітної документації магістрантів з виробничої (асистентської) педагогічної практики та побажали гарних успіхів у проведенні лекцій та практичних занять у закладах вищої освіти, а також змістовних і цікавих виховних заходів зі студентами.

15.03.19 ПВШ

7216

7001

7 лютого 2019 року для магістрів спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки за другим (магістерським) рівнем вищої освіти настав довгоочікуваний момент – урочисте вручення дипломів. Вони готувалися до цього не один місяць і навіть рік.

Магістри 19

Перших магістрів спеціальності 011 – Освітні, педагогічні науки привітав та вручив дипломи ректор університету, доктор філософ. наук, професор Я.В. Шрамко, який побажав випускникам-магістрам зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувати себе в професійній діяльності та підтримувати тісні зв’язки зі своєю «Alma Mater» та рідною кафедрою педагогіки.

Магістри 2 19

З успішним закінченням навчання та отриманням ступеня «магістр» привітала випускників-магістрів декан фізико-математичного факультету, канд. пед. наук, доцент О.В. Віхрова, яка  побажала міцного здоров’я, натхнення, наполегливості, невичерпної енергії, ентузіазму та досягнення омріяних вершин у майбутній діяльності.

Магістри 3 19

Вітаючи магістрів, звернулась до випускників із наставницькими словами завідувач кафедри педагогіки, доктор пед. наук, професор Т.О. Дороніна.  Викладач наголосила, що кожен із магістрів – фахівець з дипломом, а отриманий диплом магістра – не просто документ про вищу освіту, а ключик, що відчинятиме двері на шляху до професійної мети, до майбутніх успіхів та перемог. Т.О. Дороніна побажала випускникам нескінченної любові до своєї професії, впевненості на шляху до реалізації кожної із найзаповітніших мрій.

Магістри 4 19

До привітань магістрів приєдналася куратор групи, доцент кафедри педагогіки, канд. пед. наук С.М. Щербина, котра відмітила, що за час навчання всі поріднилися, стали дружньою родиною, неодноразово допомагали один одному, підтримували один одного. С.М. Щербина побажала магістрам щастя та успіхів у особистому житті та професійному зростанні.

Магістри 5 19

Музичними подарунками дипломованих магістрів привітали студенти магістратури факультету мистецтв (музично-хореографічне відділення).

Магістри 6 19

Зі словами великої вдячності від імені всіх магістрів – випускників, виступила Т.І. М’ясоєдова, котра висловила щиру подяку ректорату університету, професорам, викладачам та усім співробітникам університету, які впродовж навчання створювали комфортні умови для високопродуктивного навчання та надавали можливість отримати освіту європейського зразка. Магістр зазначила, що саме тому після успішного закінчення магістратури, вона виявила бажання підвищити свій професійний рівень, долучитися до дослідницької діяльності та вступила до аспірантури.

Магістри 7 19

Натхненні фінальною зустріччю із майбутнім педагогічної науки викладачі повідомили про ініціативу запровадження «Дня кафедри» (щорічно, друга п’ятниця лютого) як наукової платформи задля звітування випускників кафедри про свої професійні досягнення, дружнього спілкування між тими колегами, чиє фахове становлення та наукове зростання відбувалося на кафедрі педагогіки Криворізького державного педагогічного університету.

Магістри 8 19

(To be continued…).

6946
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30