Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет
 Асистентська практика

 

 

 

12 вересня 2022 року відбулася настановча конференція з педагогічної (асистентської) практики магістрів зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, у якій брали участь магістранти зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки та викладачі кафедри педагогіки: ст. викладач І.А. Волощук, доц. В.В. Іванова, доц. А.М. Король, доц. С.М. Щербина

 

 

У своїх виступах викладачі кафедри ознайомили магістрантів з метою, завданнями педагогічної (асистентської) практики, а також зауважили, що педагогічна (асистентська) практика спрямована на закріплення та реалізацію в умовах освітнього процесу ЗВО набутих психолого-педагогічних знань умінь і навичок, оволодіння інноваційними технологіями навчання та виховання у вищій школі, практичну підготовку магістрантів до професійної науково-педагогічної діяльності як викладача вищої школи, усвідомлення магістрами сутності й особливостей викладацької діяльності, набуття й удосконалення умінь та навичок, необхідних для успішного викладання і виховання у вищій школі.

 Асистенська практика 1
20049
10.06 физкультура магистратура 

10 червня 2021 відбулася зустріч викладачів кафедри педагогіки та студентів-випускників бакалаврату спеціальності «Фізична культура».

Завідувачка кафедри педагогіки, докторка педагогічних наук, професорка Т.О. Дороніна та викладачі кафедри (доц. О. С. Білоус, ст. викл.  І. А. Волощук, доц. В. В. Іванова, доц. Н. І. Зеленкова, доц. А. М. Король, доц. І. Є. Макаренко, доц. О. Б. Потапенко, доц. С. М. Щербина)  надали студентам-випускникам бакалаврату спеціальності «Фізична культура» консультацію щодо вступу в магістратуру за спеціальністю  011 Освітні, педагогічні науки, яка відкрита на базі кафедри педагогіки і впродовж останніх чотирьох років здійснює підготовку  фахівців, здатних розв’язувати актуальні проблеми, складні задачі дослідницького та/або інноваційного характеру в сфері освітніх, педагогічних наук, освітнього менеджменту та освітньої практики.

Наказом МОН України (№ 520 від 11.05.2021 р.) затверджено стандарт вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки для другого (магістерського) рівня вищої освіти (вводиться в дію з 2021-2022 навчального року), відповідності до якого випускники бакалаврату мають право продовжувати здобуття освіти на другому (магістерському) рівні вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки для другого (магістерського) рівня вищої освіти і набувати додаткових кваліфікацій.

Запрошуємо всіх охочих.

 
16125

11 листопада 2020 р. відбулося робоче засідання кафедри педагогіки з питання удосконалення ОПП підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня галузь знань 01 Освіта, педагогіка, спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки. У процесі обговорення було ухвалено рішення про необхідність покрокового оновлення програми з урахуванням накопиченого досвіду та  запитами стейкхолдерів.

Безымянный

13213

7 лютого 2019 року для магістрів спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки за другим (магістерським) рівнем вищої освіти настав довгоочікуваний момент – урочисте вручення дипломів. Вони готувалися до цього не один місяць і навіть рік.

Магістри 19

Перших магістрів спеціальності 011 – Освітні, педагогічні науки привітав та вручив дипломи ректор університету, доктор філософ. наук, професор Я.В. Шрамко, який побажав випускникам-магістрам зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувати себе в професійній діяльності та підтримувати тісні зв’язки зі своєю «Alma Mater» та рідною кафедрою педагогіки.

Магістри 2 19

З успішним закінченням навчання та отриманням ступеня «магістр» привітала випускників-магістрів декан фізико-математичного факультету, канд. пед. наук, доцент О.В. Віхрова, яка  побажала міцного здоров’я, натхнення, наполегливості, невичерпної енергії, ентузіазму та досягнення омріяних вершин у майбутній діяльності.

Магістри 3 19

Вітаючи магістрів, звернулась до випускників із наставницькими словами завідувач кафедри педагогіки, доктор пед. наук, професор Т.О. Дороніна.  Викладач наголосила, що кожен із магістрів – фахівець з дипломом, а отриманий диплом магістра – не просто документ про вищу освіту, а ключик, що відчинятиме двері на шляху до професійної мети, до майбутніх успіхів та перемог. Т.О. Дороніна побажала випускникам нескінченної любові до своєї професії, впевненості на шляху до реалізації кожної із найзаповітніших мрій.

Магістри 4 19

До привітань магістрів приєдналася куратор групи, доцент кафедри педагогіки, канд. пед. наук С.М. Щербина, котра відмітила, що за час навчання всі поріднилися, стали дружньою родиною, неодноразово допомагали один одному, підтримували один одного. С.М. Щербина побажала магістрам щастя та успіхів у особистому житті та професійному зростанні.

Магістри 5 19

Музичними подарунками дипломованих магістрів привітали студенти магістратури факультету мистецтв (музично-хореографічне відділення).

Магістри 6 19

Зі словами великої вдячності від імені всіх магістрів – випускників, виступила Т.І. М’ясоєдова, котра висловила щиру подяку ректорату університету, професорам, викладачам та усім співробітникам університету, які впродовж навчання створювали комфортні умови для високопродуктивного навчання та надавали можливість отримати освіту європейського зразка. Магістр зазначила, що саме тому після успішного закінчення магістратури, вона виявила бажання підвищити свій професійний рівень, долучитися до дослідницької діяльності та вступила до аспірантури.

Магістри 7 19

Натхненні фінальною зустріччю із майбутнім педагогічної науки викладачі повідомили про ініціативу запровадження «Дня кафедри» (щорічно, друга п’ятниця лютого) як наукової платформи задля звітування випускників кафедри про свої професійні досягнення, дружнього спілкування між тими колегами, чиє фахове становлення та наукове зростання відбувалося на кафедрі педагогіки Криворізького державного педагогічного університету.

Магістри 8 19

(To be continued…).

6946

1 26 27.12.18

2 26 27.12.18

Докладно за посиланням

6571

У зв’язку із необхідністю проведення первинної планової акредитації освітньо-професійної програми «Освітні, педагогічні науки» зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки за другим (магістерським) рівнем вищої освіти» та відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.08.2001 р. № 978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах», і наказу Міністерства освіти і науки України від 13.11.2018 р. № 1951-л експертна комісія у складі:

IMG 20181126 101428

Марусинець Мар’яни Михайлівни – професора кафедри психології і педагогіки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, доктора педагогічних наук, професора, голови комісії;

Рябової Зої Вікторівни – завідувача кафедри педагогіки, управління та адміністрування Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти», доктора педагогічних наук, професора, члена комісії,

у період з 26 листопада по 28 листопада 2018 року включно безпосередньо у Державному вищому навчальному закладі «Криворізький державний педагогічний університет» провела первинну акредитаційну експертизу діяльності названого закладу щодо освітньо-професійної програми «Освітні, педагогічні науки» зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

 

Це була надзвичайно кропітка та відповідальна робота. Експерти поспілкуватися з ректором університету професором Я.В. Шрамком, щодо стану та перспектив розвитку спеціальності.

Викладачі кафедри прозвітували про свою роботу із підготовки магістрантів зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки за другим (магістерським) рівнем вищої освіти, вислухали зауваження та побажання експертів.  

Під час бесіди експерти з’ясовували практичні питання реалізації освітньо-професійної програми та висловили практичні побажання щодо підвищення ефективності підготовки магістрантів.

47115873 1055673541258823 1874623800159502336 n
46918453 297382620903630 8816889000452161536 n 47177833 1393976157402135 8035758835857620992 n

Позитивно оцінюючи роботу кафедри педагогіки та Університету експертна комісія дійшла висновку про можливість акредитації освітньо-професійної програми «Освітні, педагогічні науки» спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки другого (магістерського) рівня вищої освіти у Державному вищому навчальному закладі «Криворізький державний педагогічний університет».

IMG 20181126 170942

IMG 20181126 170835

Кафедра педагогіки щиро вдячна вельмишановним експерткам за ретельний аналіз та високий професіоналізм, вимогливість та доброзичливість.

Зустріч з фахівцями високого рівня завжди надихає, нам є куди рухатися далі.

Висновок експертів розміщено за посиланням

https://kdpu.edu.ua/pro-nas/akredytatsiia/6292-vysnovky-ekspertnoi-komisii-pro-pidsumky-pervynnoi-akredytatsiinoi-ekspertyzy-osvitno-profesiinoi-prohramy-osvitni-pedahohichni-nauky-za-druhym-mahisterskym-rivnem.html

6311

 2018

5514
 практика

ШАНОВНІ МАГІСТРАНТИ ТА МАГІСТРАНТКИ КАФЕДРИ ПЕДАГОГІКИ

(другого року навчання)!

Нагадуємо, що з 07.09.2018 р. у Вас розпочалася

переддипломна педагогічна практика.

Задля забезпечення її успішного проходження магістрантами викладачі кафедри (Т.О. Дороніна та С.М. Щербина) розробили методичні рекомендації,

які Ви можете знайти за відповідним посиланням.

 

 

5500

У межах проведення виробничої практики магістрантів КДПУ, магістрантами кафедри педагогіки Бугаєвою В.В., Дробніцєю І.П., Коваленко І.А., Побочою Т.Д., спільно зі студентами фізико-математичного факультету (гр. І-15), був проведений виховний захід «Історія родини кожного з нас – літопис нашого народу».

Дороніна 2018

Мета виховного заходу – консолідація зусиль вихователів, педагогів, сім’ї та громадськості з метою створення соціально благополучного виховного середовища, виховання й плекання грамотної, культурної, народно зорієнтованої та духовно розвиненої людини. Виховувати любов до найдорожчої для кожного з нас родини, сім’ї, історії, традицій своєї сім’ї. Прищеплювати любов та повагу до старшого покоління.
Під час проведення заходу магістранти намагались сформувати уявлення про родину як частину суспільства, про роль і місце родини в житті людини, дослідити минуле своїх родин, пов’язане з історією України; виховувати шанобливе ставлення до батьків, старших і молодших членів сім’ї, розвивати навички спілкування в сім’ї, що сприяють родоводу, зв’язку поколінь.
Методист – професор Дороніна Т.О.
4718

12.04.2018 р. магістром спеціалізації «Педагогіка вищої школи» (Охрамович О.В.), спільно зі студентами ІІІ курсу факультету іноземних мов (гр. АНФ-15-2), був проведений виховний захід на тему: «Моральне виховання сучасного школяра».

Макаренко 12.04

Під час заходу, студенти дискусійно обговорили запропоновані педагогічні ситуації на морально-етичну тематику, виступили з доповідями щодо нагальних проблем формування моральної культури сучасної молоді, а також позмагалися, об’єднавшись у команди, на кращих знавців щодо термінологічних понять морального спрямування.
Підсумовуючи захід, магістрант акцентував увагу на важливості формування морального виховання школярів, що сприятиме становленню їхнього професійного світобачення щодо реалізації виховного процесу у сучасному загальноосвітньому навчальному закладі.
Методист – доцент Макаренко І.Є.

 

4717
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30